Horoskop dzienny - 13 czerwca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 13 czerwca. Jak zakończy się ten tydzień? Sprawdź, co gwiazdy szykują dla Ciebie w niedzielę.

Horoskop dzienny - Baran 

Barany będą dziś niespokojne, złe przeczucia będą towarzyszyć Wam od rana. Czarne myśli przerwie Wam niespodziewany telefon, który wbrew przewidywaniom przyniesie dobre wieści. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki wpadną dziś z deszczu pod rynnę. Relacja, która miała być wyjątkowa, zaczyna przypominać kiepski film romantyczny. Prawdziwa miłość Byka została w Waszej przeszłości i trudno będzie ją zastąpić. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta po serii wizyt u różnych specjalistów poczują wreszcie ulgę. Problem zdrowotny, który spędzał Wam sen z powiek, właśnie odchodzi w zapomnienie. 

Znak zodiaku, pod którym się urodziliśmy, ma silny wpływ na charakter, i to już od najmłodszych latZodiakalne dzieciaki. Jaki wpływ na charakter dziecka ma znak zodiaku?

Horoskop dzienny - Rak

Raki usłyszą dziś słowa, na które czekaliście od dawna. Przewrotnie właśnie teraz nie zrobią na Was żadnego wrażenia. Serce Raka jest już w innym miejscu i najgorętsze wyznania nie są w stanie zmusić je do powrotu. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy opadną dziś z sił. To, co kiedyś wydawało się proste, teraz zajmuje Wam dużo więcej czasu. To właśnie w tę niedzielę poczujecie duże zmęczenie. Akceptacja i szacunek do własnego ciała to najlepsza droga.

Horoskop dzienny - Panna

Serce Panny zabije dziś mocniej, ktoś wpadnie Wam w oko. Sytuacja nie jest prosta, obiekt uczuć uwikłany jest w relację, której nie da się zakończyć z dnia na dzień. Gwiazdy radzą Wam poszukać innej drogi.

Horoskop dzienny - Waga

Wagi przestaną dziś unosić się honorem, kłótnie zdarzają się w każdej rodzinie i to regularnie. Naprawdę nie ma o co dalej kruszyć kopii. Rozwiązanie każdego problemu tkwi we współpracy. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony podjęły już decyzję, nowy rozdział w Waszym życiu właśnie się pisze. Jesteście teraz silni jak nigdy przedtem, dlatego gwiazdy wróżą Wam powodzenie. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce będą dziś bardzo dokładne, brakuje Wam kilku dokumentów, które trzeba zorganizować jeszcze przed ważnym wyjazdem. W tej całej papierologii nie zapominajcie o domowych sprawach, parter wkrótce dojdzie do ściany. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce będą dziś bardzo spokojne, ilość łez właśnie przekroczyła swoją miarę. Trzeba ruszyć dalej z nadzieją w oczach, gwiazdy Was teraz nie zostawią. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki będą dziś wyznaczać granice, bliscy wyraźnie Was wykorzystują. Podczas gdy wszyscy mają czas na swoje sprawy, Wodniki każdy dzień kończą całą listą obowiązków. Czas na zmiany, tak dalej być nie może. 

Wróżby tarota - poznaj najpopularniejsze.Wróżby Tarota - historia, wróżby, talia kart, zagrożenia

Horoskop dzienny - Ryby 

System pracy ryb koliduje z harmonogramem dnia partnera. Kłótnie na tym tle wybuchają u Was regularnie. Czas postawić sprawę jasno i nie schodzić cały czas z drogi komuś, kto nawet nie próbuje Was zrozumieć. 

Zobacz wideo Cezary Pazura opowiedział o najstarszej córce. „Odziedziczyła naiwność"
Więcej o: