Horoskop dzienny - 22 grudnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 22 grudnia. Nadciąga czas spędzany z rodziną. Przekonaj się, czego powinnaś/powinieneś oczekiwać wśród przedświątecznej gorączki.

Horoskop dzienny – Baran

Czekałaś/czekałeś na szczęśliwy dzień? Oto on. Wreszcie zyskasz harmonię, o jakiej marzyłaś/marzyłeś, którą będziesz mogła/mógł wykorzystać w rodzinnym gronie. Niewykluczone, że skontaktuje się z Tobą ktoś, kogo dawno nie widziałaś/widziałeś, ale ostatnio o nim myślałaś/myślałeś. Wykorzystaj to, by odnowić łączące Was niegdyś relacje.

Horoskop dzienny – Byk

Najwyższy czas skupić się na swoim związku. Niestety, ostatnio mocno go zaniedbałaś/zaniedbałeś i Twój/Twoja partner/partnerka może czuć się niedoceniony/niedoceniona. Jeśli natomiast jesteś singielką/singlem, sprawdź, czy w Twoich najbliższych przyjaźniach na pewno wszystko dobrze. Możliwe, że jest jakiś problem, który od pewnego czasu Ci umyka, a dotąd nie miałaś/miałeś okazji, by poważnie porozmawiać.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Możliwe, że jest kilka spraw, których nie zdążyłaś/zdążyłeś lub zapomniałaś/zapomniałeś załatwić. Warto zrobić to dzisiaj, by nie zadręczać się nimi w czasie świąt. Prawdopodobnie pojawią się drobne komplikacje, ale jeśli zachowasz trzeźwość umysłu i nie poddasz się przy pierwszym niepowodzeniu, ostatecznie doprowadzisz wszystko do końca.

Wróżby tarota - poznaj najpopularniejsze.Wróżby Tarota - historia, wróżby, talia kart, zagrożenia

Horoskop dzienny – Rak

To dziś pojawią się przed Tobą nowe możliwości. Wreszcie poczujesz, że naprawdę żyjesz, a gorszy okres właśnie się dla Ciebie zakończył. Możesz śmiało dokonywać zmian, niezależnie od tego, czy dotyczą rzeczy błahych, czy chodzi o coś naprawdę ważnego. Korzystaj ze szczęścia i rób wszystko to, czego dotychczas się obawiałaś/obawiałeś.

Horoskop dzienny – Lew

Dzisiaj pozytywnie zaskoczy Cię Twoje otoczenie, zarówno to bliższe, jak i dalsze. Nawet nie podejrzewasz, jak mili i uczynni potrafią być ludzie, których znasz (czasem tylko z widzenia). Tego dnia otrzymasz tyle ciepła i dobra, że sama/sam będziesz chciała/chciał przekazać je dalej i na pewno Ci się to uda. Co więcej, dzięki swoim działaniom poczujesz się naprawdę świetnie.

Horoskop dzienny – Panna

Dopadnie Cię melancholia. Trudno będzie się z Tobą dogadać, bo Ty myślami będziesz przy swoich życiowych niepowodzeniach. Przestań patrzeć wstecz, bo tego, co było, już nie zmienisz, a otwórz się na to, co dopiero ma nadejść. Spróbuj tak pokierować swoim życiem, by chwile, takie jak ta, nie pojawiały się w nim za często.

Horoskop dzienny – Waga

W ten wtorek spotka Cię jakaś nieprzyjemność. Bardzo możliwe, że ktoś, na kogo bardzo liczyłaś/liczyłeś, od dawna obmawiał Cię za plecami lub oszukiwał w bardzo istotnej kwestii. Postaraj się jednak o tym nie myśleć i skupić się na tym, co dobre. Uważaj też na fałszywych pocieszycieli, którzy będą chcieli dalej Tobą manipulować. Otocz się tymi, których jesteś pewna/pewny i wycisz swoje emocje.

Horoskop dzienny – Skorpion

Wreszcie zrozumiesz, że dosyć trudno przychodzi Ci obiektywność. Wiele spraw wyolbrzymiasz i niepotrzebnie się nimi denerwujesz. Uspokój się, spojrzyj na wszystko z innej strony, a także wysłuchaj rad tych, którym naprawdę na Tobie zależy. Nie podejmuj dziś żadnych decyzji związanych z finansami, bo możesz tego potem bardzo żałować.

Horoskop dzienny – Strzelec

Przystopuj. Twoje dążenie do perfekcji jest godne podziwu, ale nie chodzi o to, byś zaharowała/zaharował się na śmierć. Rozejrzyj się, a zobaczysz, że Twoi najbliżsi martwią się o Ciebie, bo jesteś tak zabiegana/zabiegany, że prawie nie masz czasu spać, a i ich ledwie zauważasz. Pozwól, by Cię wsparli, być może wyręczyli w jakiejś czynności, a sama/sam pozwól sobie na odrobinę relaksu.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Nagle uświadomisz sobie, czego tak naprawdę chcesz od życia. Decyzje, których podjęcie do tej pory spędzały Ci sen z powiek, wypłyną całkiem naturalnie, a Ty nawet się nie zawahasz, dokonując wyboru. Jednocześnie natrafisz na osoby, z którymi szybko znajdziesz wspólny język i nawiążesz współpracę, efektywną dla obu stron. Bądź świadoma/świadom, że tak naprawdę wszystko możesz – musisz tylko odpowiednio się do tego nastawić.

Horoskop dzienny – Wodnik

Pora na przeanalizowanie spraw zawodowych. Niewykluczone, że czegoś nie zauważasz, a to mogłoby Ci pomóc osiągać lepsze wyniki w pracy. Nie zapominaj również o swoich bliskich, bo jeśli szczerze z nimi porozmawiasz, będą w stanie wskazać Ci, co dokładnie robisz nie tak i jak to zmienić.

Żywioły ziemi - poznaj najważniejsze.Żywioły ziemi - poznaj ich moce i dowiedz się, jak z nich korzystać [powietrze, ogień, woda, ziemia]

Horoskop dzienny – Ryby

Ten wtorek przywitasz z ogromną determinacją, gotowa/gotów do działania. Choć wiele osób będzie tego próbować, żadna nie zdoła wyprowadzić Cię z równowagi. Wykażesz się daleko idącym spokojem i poddasz analizie wszystko, co do tej pory osiągnęłaś/osiągnąłeś, by wiedzieć, co Cię jeszcze czeka. Ani przez moment nie zawahasz się przed rozpoczęciem nowego rozdziału w życiu, a to pozwoli Ci poczuć się naprawdę dobrze z samą/samym sobą.

Więcej horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Zobacz wideo Joanna Przetakiewicz pokazała swoją choinkę
Więcej o: