Horoskop dzienny - 29 września (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 29 września. Nie wiesz, co przyniesie Ci ten dzień? Przekonaj się koniecznie, co zwiastują Ci gwiazdy i podejmij odpowiednie działania, by być w stałej gotowości na to, co ma nadejść.

Horoskop dzienny – Baran

Musisz koniecznie zapanować nad niesprecyzowanym lękiem, który zżera Cię od środka. Ten dzień będzie na to idealny, dlatego nie zwlekaj – weź kilka głębokich wdechów i pomyśl wreszcie o czymś przyjemnym. Pamiętaj, że masz bliskich, którzy na pewno pomogą Ci w chwilach zwątpienia.

Horoskop dzienny – Byk

Ten dzień będzie dla Ciebie prawdziwym wytchnieniem po pracowitym poniedziałku. Korzystaj z luzu w pracy i spożytkuj czas na stopniowe nadrabianie zaległości (w ten sposób odciążysz się także w kolejnych dniach). W domu koniecznie znajdź chwilę tylko dla siebie i porób coś, co sprawia Ci przyjemność. Może to być coś niebanalnego, co lubisz wyłącznie Ty, bo wtedy poczujesz się naprawdę sobą.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Wtorek nieźle namiesza w Twoim życiu. Nie dość, że w pracy możesz się spodziewać sporego chaosu, bo coś nie wypali i wiele osób, w tym również Ty, będzie się musiała mieć na baczności, to jeszcze dopadnie Cię potworny ból głowy. Kiedy jednak zrobisz sobie przerwę, żeby odpocząć, odezwie się do Ciebie ktoś bardzo ważny, z kim ostatnio nie miałaś/łeś okazji rozmawiać. Nie odkładaj dłużej Waszego spotkania, bo taka szansa może się już nie powtórzyć!

Horoskop dzienny – Rak

To ten dzień, w którym powinnaś/nieneś się otrząsnąć, porzucając dotychczasową melancholię. Życie jest zdecydowanie za krótkie, żeby marnować je na zadręczanie się każdym najdrobniejszym problemem. Poszukaj pozytywów, bo tego dnia na pewno znajdziesz je bez problemu, ponieważ los Ci sprzyja. Wieczorem spróbuj wyjść gdzieś ze znajomymi, bo to przyniesie Ci prawdziwą ulgę i pozwoli Ci się zrelaksować.

Horoskop dzienny – Lew

Najwyższy czas, by odświeżyć umysł. Przestań myśleć tylko i wyłącznie o pracy, zwłaszcza że już dawno temu nadrobiłaś/łeś wszystkie zaległości i jeśli nawet nie jesteś daleko przed wszystkimi, to przynajmniej pozostajesz na bieżąco z zadaniami. Nie daj się też zamknąć w czterech ścianach i przytłoczyć problemami innych, które przecież stale rozwiązujesz. Wyjdź na spacer (z psem lub w pojedynkę), wsiądź na rower, pobądź trochę na powietrzu, a na pewno poczujesz się lepiej.

Horoskop dzienny – Panna

Nikt nie mówił, że wtorek będzie łatwy i przyjemny. Przekonasz się o tym zaraz po wyjściu z domu. Niestety, to nie Twój szczęśliwy dzień. Przez kilka zbiegów okoliczności najprawdopodobniej spóźnisz się do pracy, a w drodze porządnie zepsujesz sobie humor. Na miejscu od razu wyczujesz nerwową atmosferę, która nie opuści Cię aż do ostatniej godziny. W dodatku w domu czekają na Ciebie kolejne problemy, bo i innym domownikom dzień nie wyszedł na dobre. Wspólnie jednak uda Wam się znaleźć idealne wyjście z sytuacji, a także odrobinę szczęścia.

Horoskop dzienny – Waga

Ktoś chce Ci popsuć szyki i zrobi to właśnie dzisiaj, jeśli tylko nie zdołasz go powstrzymać. Miej oczy dookoła głowy, a przy tym nie wdawaj się w zbędne dyskusje. Uważaj też co i do kogo mówisz, bo ta osoba może wykorzystać to przeciwko Tobie. Jeśli uda Ci się zachować ostrożność, bez problemu doprowadzisz do końca wszystkie swoje plany.

Horoskop dzienny – Skorpion

Narzekasz, że szczęście Ci nie sprzyja? Tego dnia możesz o tym zapomnieć, bo wszystko pójdzie idealnie po Twojej myśli – nawet nie będziesz się musiał/a specjalnie starać. Przeznacz ten dzień koniecznie na wszystkie trudniejsze zadania, które odkładasz na potem, bo w końcu uda Ci się z nimi uporać.

Horoskop dzienny – Strzelec

We wtorek będą targały Tobą skrajne emocje. To prawdopodobnie dlatego, że wydarzy się naprawdę sporo. W pracy pojawi się nowe wyzwanie, które zasieje w Tobie niepokój, w domu natomiast bliscy przyszykują dla Ciebie niespodziankę. Czy jednak na pewno będziesz zadowolona/y z jej efektów?

Horoskop dzienny – Koziorożec

Tym razem będziesz miał/a potworny problem ze snem. Nic dziwnego, że obudzisz się dopiero po wielu próbach, a przez cały dzień pozostaniesz senna/y. Możesz próbować szczęścia z kawą, jednak nie przesadź z ilością kofeiny, bo to mogłoby się skończyć jeszcze gorzej. Wiedz jednak, że czeka Cię bardzo przyjemny wieczór, bo Twój partner/ka przegotował/a uroczą niespodziankę.

Horoskop dzienny – Wodnik

Obudzisz się ze świetnym humorem. Ten nie opuści Cię aż do wieczora i udzieli się praktycznie każdemu, z kim będziesz miał/a do czynienia. Wybierz się gdzieś z rodziną, zwłaszcza z tą najbliższą, bo nie każdy będzie miał tak udany dzień jak Ty, a w ten sposób zafundujesz im trochę radości.

Horoskop dzienny – Ryby

Czeka Cię dzień pełen wyzwań. Na pewno poczujesz ducha zdrowej rywalizacji i bez problemu zapomnisz o wcześniejszych przykrych doświadczeniach. To dzisiaj może się wydarzyć coś, co zupełnie zmieni Twoje życie. Staniesz przed szansą, która nigdy więcej się nie powtórzy, dlatego zastanów się dobrze, czy chcesz z niej skorzystać, a jeśli tak, nie wahaj się ani przez chwilę.

Więcej horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Zobacz wideo Patrycja Strzałkowska zrelacjonowała ślub i wesele na Instagramie