Horoskop dzienny - 1 października [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 1 października. Sprawdź, co przyniesie czwartek. Czy dziś los będzie Ci sprzyjać, czy może musisz uważać na wszystko to, co mówisz i robisz? Twoja najbliższa przyszłość jest zapisana w gwiazdach.

Horoskop dzienny - Baran

Dzisiaj zapragniesz poukładać swoje życie, zacznij od porządków w szafie już czas na cieplejszą garderobę. Przejrzyj też rachunki oraz maile, które nadal czekają na Twoją odpowiedź. Pracowity dzień zakończysz miłym seansem przed telewizorem. 

Horoskop dzienny - Byk

Niezapowiedziane wydatki, obowiązki oraz natłok tematów w pracy sprawi, że zapragniesz uciec w nieznane. Czwartek to dobry moment na snucie weekendowych planów, zadzwoń do przyjaciół z pewnością uda Wam się zorganizować wyjazd na ostatnią chwilę. To jest coś, na co wszyscy czekają. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta 

Bliźnięta już od dłuższego czasu zajmuje planowanie remontu, to dobry moment na poszukiwanie wykonawcy oraz inspiracji. Zacznij oszczędzać już teraz, do wiosny z pewnością uda Ci się odłożyć potrzebną kwotę. 

Horoskop dzienny - Rak

W czwartek czeka Cię dłuższa podróż, uważają za kierownicą i dobrze się przygotuj: kawa, wygodne obuwie, nawigacja - sprawią, że poczujesz się pewnie. W trasie możesz przemyśleć kilka spraw, które do tej pory były odkładane na bok, nie mogą już dłużej czekać. 

Horoskop dzienny - Lew

W październiku zapragniesz zmian, umówisz się do fryzjera i zaplanujesz zakupy. Pamiętaj tylko o tym, aby wymiana garderoby nie przysłoniła Ci naprawdę ważnych tematów, to dobry czas na wizytę u dentysty oraz badania profilaktyczne. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny zapragnął spokoju, ten tydzień był wykańczający pod każdym względem. Już dziś zaplanuj weekend tylko dla siebie, masaż, wizyta w SPA, maraton z ulubionym serialem to jest to, czego potrzebujesz teraz najbardziej. 

Horoskop dzienny - Waga

W październiku uda Ci się nareszcie dopiąć Twoje sprawy urzędowe. Możesz być spokojny wszystko ułoży się po Twojej myśli. Czeka Cię miły dzień, który spędzisz na spacerach snując plany na przyszłość. Wieczorem zaskoczy Cię telefon od dawno niewidzianego członka rodziny. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Lubisz mieć własne zdanie i dyktować je innym, tak będzie i tym razem. Uważaj, w momencie, gdy kosa trafia na kamień, wtedy może dojść poważnej do kłótni. Zastanów się trzy razem zanim coś powiesz. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce czeka czwartek w biegu, to będzie intensywny dzień zarówno w pracy, jak i w domu. Postaraj się znaleźć chociaż chwilę dla siebie, możesz ją wykorzystać na telefon do przyjaciół, z którymi zaplanujesz weekendową imprezę. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce przez swój pesymizm rezygnują często z  szans, które mogą się już nie powtórzyć. Stoisz właśnie przed trudnym wyborem, analizujesz wszystkie za i przeciw i jeśli nadal nie jesteś pewny swojej decyzji, pomyśl jak będzie wyglądało Twoje życie jeśli się teraz wycofać. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki lubią zmiany i drobne remonty, w czwartek zaplanujesz wizytę w markecie budowlanym lub sklepie z wystrojem wnętrz. Estetyczna przestrzeń ma kluczowy wpływ na Twoje dobre samopoczucie. Zmiany są dobre, do dzieła! 

Horoskop dzienny - Ryby

W czwartek Rybom przyda się duża filiżanka kawy, przedstawiciele tego znaku to zdecydowanie nocne marki i rano ciężko im się odnaleźć. Jak już dojdziesz do siebie, wszystkie sprawy powinny pójść gładko. Czekasz na telefon od ukochanej osoby? Przejmij kontrolę nad sytuacją i zobaczysz, co się stanie. 

Więcej horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Zobacz wideo Patrycja Strzałkowska zrelacjonowała ślub i wesele na Instagramie