"Cena Wolności" - odcinek 17. Przełomowa chwila w życiu Poliny. Kiedy emisja serialu? [STRESZCZENIE]

"Cena Wolności" to nowy serial na antenie TVP1. Po tym jak Polacy pokochali historię pańszczyźnianej chłopki ze "Zniewolonej", przyszedł czas na Polinę, bohaterkę nowego serialu. Co wydarzyło się w 17. odcinku "Ceny Wolności"?

Główna bohaterka "Ceny Wolności" to Polina, pańszczyźniana chłopką, która musi zmagać się z przeciwieństwami losu w majątku hrabiego Kreczetskiego. Co wydarzyło się w 17. odcinku?

"Cena Wolności" - streszczenie 17. odcinka

Polina i Wieruszka pracują w zakładzie madame. W ucieczce z salonu poetyckiego pomaga im Julie. W pościg za kobietami wyruszają bandyci Lowki Kapowa. Kobiety z opresji ratuje jednak nieoczekiwane pojawienie się Dymitra. Polina dostaje akt wyzwolenia, na który czekała tak długo. Zastanawia się, ile musiał poświęcić Dymitr, aby go dla niej uzyskać.

Po tragicznych doświadczeniach, Wieruszka chce zmienić coś w swoim życiu. Podejmuje pracę u doktora. Borys umożliwia policji złapanie Lowki Kapowa. Tymczasem, Tatiana pragnie, aby zajął się nią Gleba. Mężczyzna nie ma jednak chęci, aby się z nią wiązać. Odtrącona Tatiana w geście rozpaczy skacze z mostu.

Hrabia pojedynkuje się z Dymitrem. Jednak w trakcie ich walki ranny pada Nikita, który przypadkowo znalazł się na miejscu. Odniesione ranny pozwalają mu zrozumieć, że tak naprawdę kocha Wieruszkę. Nie ukrywa swoich uczuć i wyznaje jej miłość. Jest zrozpaczony, kiedy dowiaduje się o jej zaręczynach. Katierina nie chce już być żoną Dymitra - rezygnuje ze ślubu.

"Cena Wolności" - kiedy można oglądać serial?

Perypetie bohaterów rosyjskiej telenoweli można śledzić na antenie TVP1 od poniedziałku do środy oraz w piątek i sobotę o godz. 20:35.

Zobacz wideo Czy Jasper i Charazinsky mieszkają ze sobą?
Więcej o: