"Więzień Miłości" odcinek 333 - streszczenie. Co się wydarzy? Ömer i Zehra przed kluczową decyzją [30.06.2020]

"Więzień Miłości" streszczenie odcinka 333. We wtorek, 30 czerwca zostanie wyemitowany kolejny odcinek tureckiego serialu. Co tym razem spotka głównych bohaterów? Gdzie i kiedy można oglądać najnowsze odcinki?

333. odcinek serialu "Więzień Miłości" będzie można obejrzeć na antenie TVP2 we wtorek, 30 czerwca o godzinie 17:10. Jakie historię zostaną tym razem przedstawione?

"Więzień miłości" - streszczenie 333. odcinka serialu

Zehra w dalszym ciągu podtrzymuje swoje postanowienie dotyczące chęci rozwodu z Ömerem. Mężczyzna wciąż nie może dojść do siebie po usłyszeniu tej decyzji i zwraca się z prośbą o pomoc do Nihata. Ten proponuje, aby cała czwórka (on z Ayse oraz Ömer z Zehrą) udali się na wspólną wycieczkę. Zehra się zgadza, ale jednocześnie planuje, że w jej trakcie opowie o wszystkim siostrze męża.

Para wyjeżdża do domku w górach, gdzie Ömer robi, co może, aby jego żona odrzuciła myśli dotyczące rozwodu. Koray w tym czasie pomaga Salimowi, wskutek czego zaniedbuje obowiązki zawodowe. Nihat udaje chorobę, wskutek czego wspólnie z Ayse nie pojawiają się na miejscu wspólnie z Ömerem i Zehrą. Ma on nadzieję, że w taki sposób jego szwagrowi uda się nakłonić żonę do zostania z nim.

Teoman rozmawia z Sahab i próbuje ją przekonać do tego, aby zabrała go na kolację do Kerema w celu jego przeprosin. Ömer nie opuszcza Zehry nawet na krok, choć kobieta go o to prosi. Mężczyzna wyraża jednak troskę o jej bezpieczeństwo. Kiedy Zehra znajduje się w końcu sama w lesie, ogarnia ją strach i ma nadzieję, że jej mąż wróci.

Zobacz wideo Czy Jasper i Charazinsky mieszkają ze sobą?