"Cena Wolności" - odcinek 15. Gdzie trafi Polina? Kiedy emisja serialu? [STRESZCZENIE]

"Cena Wolności" to serial opowiadający o losach chłopki Poliny, która dąży do poznania swojego prawdziwego pochodzenia. Jakie historie zostaną przedstawione w 15. odcinku?

Serial "Cena Wolności" emitowany jest na antenie TVP1. Z odcinka na odcinek losy głównych bohaterów śledzone są przez coraz większe grono telewidzów. Co tym razem się wydarzy?

"Cena Wolności" - streszczenie 15. odcinka

Dymitr aktywnie poszukuje Poliny. W trakcie poszukiwań spotyka w lesie zbiegłych chłopów, którzy dostali pieniądze od hrabiny Anny w zamian za porwanie Poliny. Okazało się, że dziewczyna trafiła do klasztoru, gdzie poznaje całą prawdę na temat swojej matki, która nie tak dawno zmarła.

Wyszło na jaw, że podczas odwiedzin u księcia Gołowina hrabia Andriej próbował zgwałcić matkę Poliny, która wówczas była w ciąży. Książę postanowił zaopiekować się córką Poliną, ale nie robił nic, aby zatrzymać jej matkę, gdy ta podjęła decyzję o odejściu do klasztoru.

Polina wciąż nie ma pojęcia, że jest wolna. Postanawia spróbować odnaleźć swoją dawną przyjaciółkę. Wierzy w to, że uzyska od niej pomoc. W celu jej odnalezienia udaje się do Petersburga.

"Cena Wolności" - kiedy można oglądać serial?

Każdy kolejny odcinek serialu "Cena Wolności" stacja TVP1 emituje w poniedziałki, wtorki, środy, piątki i soboty. 15. odcinek produkcji zostanie pokazany w sobotę, 27 czerwca.

Zobacz wideo Maja Hyży o zdjęciach na Instagramie: "Mam wsparcie swojego partnera"