"Cena Wolności" - odcinek 14. Gdzie jest Polina? Kiedy emisja serialu? [STRESZCZENIE]

Emitowany na antenie TVP1 serial "Cena Wolności" szybko zyskuje coraz większe grono sympatyków. Co tym razem zostanie przedstawione w 14. odcinku produkcji?

"Cena Wolności" to serial opowiadający o losach chłopki Poliny, która nie zdaje sobie do końca sprawy ze swojego pochodzenia. Jakie historie zostaną przedstawione w 14. odcinku rosyjskiej produkcji?

"Cena Wolności" - streszczenie 14. odcinka

Na balu pojawia się coraz więcej gości. Jego największą niespodzianką i myślą przewodnią ma być zaskakujące ogłoszenie zaręczyn Dymitra z Katieriną. W tym samym czasie Polina czuje wielką rozpacz i zawód, a także odczuwa zdradę ze strony Dymitra. Postanawia odjechać z dworu.

Dzień po zakończeniu balu Katierina czuje się wyraźnie zadowolona z dopięcia swoich planów. Nie daje jej to spać. W pewnym momencie spotyka hrabiego Andrieja. Oboje bardzo dobrze czują się w swoim towarzystwie i przyjemnie spędzają czas.

Hrabia Kreczetski realizuje to, co obiecał - wystawia dokument uwalniający Polinę i go poświadcza notarialnie. Dziewczyna jednak zniknęła, przez co nie może jej go wręczyć. Poszukiwania kobiety inicjuje hrabia Andriej.

"Cena Wolności" - kiedy można oglądać serial?

Kolejne odcinki serialu "Cena Wolności" pokazywane są przez cały tydzień z wyjątkiem czwartku i niedzieli o godzinie 20:35. 14. odcinek produkcji stacja TVP1 pokaże w piątek, 26 czerwca.

Zobacz wideo Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" pokazała, jak wygląda plac budowy jej domu