Na jaki prezent dla chłopaka się zdecydować, aby sprawić mu radość?

Zbliża się ważna okazja np. Walentynki albo urodziny Twojego chłopaka, a Ty nie masz pomysłu na prezent? Dzięki naszym wskazówkom uda Ci się kupić coś, co sprawi mu radość.

Urodziny Twojego chłopaka lada dzień, a Ty ciągle nie masz pomysłu na prezent dla niego? Radziłaś się w tej sprawie swoich koleżanek, lecz żadna nie jest w stanie Ci pomóc? Zapoznaj się więc z naszymi poradami, a na pewno dokonasz właściwego wyboru. Pamiętaj jednak zawsze o tym, że nie ma uniwersalnych pomysłów, które zawsze się sprawdzą. Warto więc najpierw zastanowić się nad tym, co chłopakowi sprawi radość.

Przeprowadź dyskretne dochodzenie

Prezent dla chłopaka na urodziny lub Walentynki nie będzie trafiony, jeżeli Twój podarunek na nic mu się nie przyda. Warto więc ostrożnie sprawdzić, czy może towarzysz życia znajduje się już w posiadaniu podobnej rzeczy. Nie musisz pytać go o to wprost; możesz chociażby podpytać jego rodziców. Łatwiej będzie Ci trafić z prezentem, gdy dobrze znasz chłopaka – jego pasje, zainteresowania i upodobania. Jeśli na przykład nie lubi czytać książek, wtedy nie ma możliwości, żeby ucieszył się z podarowanego mu vouchera na zakupy w księgarni.

Pomysł na prezent dla chłopaka, który go rozbawi

Zrezygnuj z zakupu nudnych prezentów, których nikt nie lubi dostawać. Nikogo nie ucieszą kolejne skarpetki, kapcie czy portfel. Zamiast tego postaw na coś zabawnego. Naprawdę fajny prezent dla chłopaka, a zarazem niedrogi, to koszulka czy kubek z humorystycznym napisem. Możesz również postawić na kufel piwny w śmiesznym kształcie (np. buta), fartuszek do gotowania czy czapkę szefa kuchni. Idealny prezent dla chłopaka na 18 urodziny to natomiast gumowe cycuszki antystresowe, dmuchana lala, gra planszowa kamasutra czy dzwonek z napisem „czas na seks”.

Podaruj własnoręczny prezent z duszą

Posiadasz zdolności artystyczne? Wykorzystaj je zatem do tego, aby przygotować własnoręczny prezent dla chłopaka. Możesz namalować obraz, na którym znajdujecie się we dwoje lub w towarzystwie Waszych przyszłych dzieci. Nietuzinkowym upominkiem będzie także wręczenie swojemu lubemu własnoręcznie wykonanej fotografii w ramce lub obrazka wykonanego metodą haftu krzyżykowego. Niezwykle wyjątkowy prezent dla chłopaka to również własnoręcznie zrobiona figurka aniołka – np. z gliny czy masy solnej.

Co na prezent dla chłopaka na Walentynki

Walentynki to czas, który warto spędzić wspólnie ze swoim ukochanym. Dlatego najlepszy prezent dla chłopaka na Walentynki to propozycja wspólnego wyjścia na koncert, spektakl teatralny, do kina czy na kolację do restauracji. Myślisz sobie, że nie wypada, bo to przecież on powinien Cię zaprosić? Kochana, w jakich Ty czasach żyjesz? Przecież dzisiaj to już całkiem normalne, że to kobieta organizuje wspólne wyjście. Jeżeli jednak nie możesz pozwolić sobie na dodatkowe wydatki, wtedy świetnym pomysłem będzie także propozycja spędzenia czasu wyłącznie we własnym towarzystwie. Nic nie sprawi mu takiej radości, jak wieczór w Twoich czułych objęciach, gorąca kąpiel czy kolacja przy świecach.

Pomysły na prezent świąteczny i rocznicowy

Prezent dla chłopaka na święta czy rocznicę powinien być nieco bardziej elegancki. W tym przypadku śmieszne upominki czy wspólne wyjście to całkowicie chybione pomysły. Warto natomiast zdecydować się na zakup srebrnego obrazka pamiątkowego, książki czy płyty muzycznej ulubionego zespołu swojego towarzysza życia. Można również nieco zaszaleć, stawiając na prezent na rocznicę związku w postaci romantycznego lotu balonem, skoku na bungee, czy przejażdżki samochodem wyścigowym. Świetnym prezentem rocznicowym okaże się poza tym karnet na siłownię lub zapisanie się na wspólne lekcje tańca.  

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.