Lewandowski załamany po Euro? A skąd! Wymowne zdjęcie żony. Na to ma teraz czas

To już koniec Euro 2024 dla polskiej reprezentacji. Biało-czerwoni wrócili już do kraju, gdzie mogli liczyć na ciepłe powitanie ze strony członków rodziny, ale i fanów. Anna Lewandowska postanowiła pokazać, jak kapitan naszej reprezentacji spędza wolny czas. Nie ma u nich nudy!

Za nami kolejny turniej, na którym polska reprezentacja w piłce nożnej za dużo nie pokazała. Ponownie nie wyszliśmy z grupy i odpadliśmy z Mistrzostw Europy na pierwszym etapie. W "meczu o honor" z Francją udało nam się zremisować z trójkolorowymi. Piłkarze w końcu mogą jednak odpocząć od presji i męczących treningów. Powrócili już do Polski. Anna Lewandowska zamieściła w mediach wzruszające zdjęcie przedstawiające Roberta Lewandowskiego obejmującego młodszą córkę. "Stęsknione dzieci" - podpisała wymownie kadr. Tym razem trenerka postanowiła pokazać, jak całą rodziną spędzają wolny czas. Rodzina jak z obrazka! 

Zobacz wideo Polscy kibice wydali wyrok po meczu Polska - Francja!

Lewandowski nie załamuje się porażką na Euro 2024. Żona pokazała, na co ma czas 

Nasza reprezentacja po przegranym turnieju w końcu może liczyć na odrobinę wytchnienia. Dla większości nastał czas wolny od rozgrywek ligowych i eliminacji do mundialu. Robert Lewandowski ten krótki urlop postanowił wykorzystać na wypoczynek. Anna Lewandowska zamieściła na InstaStories rodzinny kadr, na którym widać ją uśmiechniętą. Trenerka zapozowała przed lustrem, w boho salonie jednej z nieruchomości małżeństwa. Za nią można dostrzec piłkarza, który objął żonę i podobnie jak ona, był w doskonałym nastroju. Obok pary do zdjęcia załapały się również ich córki - Klara i Laura. Te z pewnością są zadowolone, że mogą spędzić więcej czasu z ojcem. Więcej rodzinnych ujęć Lewandowskich znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Lewandowski nie załamuje się porażką na Euro 2024. Żona pokazała, na co ma czasLewandowski nie załamuje się porażką na Euro 2024. Żona pokazała, na co ma czas Lewandowski nie załamuje się porażką na Euro 2024. Żona pokazała, na co ma czas. Fot. Instagram/ annalewandowska

Podliczono, ile zarabia Anna Lewandowska 

Może i dla piłkarza nastał czas urlopu, ale trenerka nie zwalnia tempa. Bardzo często, gdy jest w Warszawie, ma liczne spotkania związane z jej markami. Lewandowska prowadzi kilka biznesów. Jest również w stałym kontakcie z fanami na Instagramie, gdzie również zarabia. "The Sun" przeanalizował zarobki żon oraz partnerek najpopularniejszych piłkarzy. Na pierwszy miejscu zestawienia znalazła się partnerka Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez, a zaraz za nią żona Roberta Lewandowskiego. Podano, że polska trenerka za pojedynczy post sponsorowany może otrzymywać nawet 710 tysięcy złotych. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.