Lekarze na start (52) - Wielki finał! Kiedy premiera drugiego sezonu?

W tym tygodniu widzowie będą mieli okazję obejrzeć ostatni, finałowy odcinek pierwszej serii serialu "Lekarze na start". Przez cały sezon młodzi lekarze usiłowali wykazać na stażu pod czujnym okiem dyrektora Sobiecha i doktor Konarskiej. Mieli do czynienia ze skomplikowanymi, medycznymi problemami. Dzięki ich pracy do zdrowia wróciło wielu, ciężko poszkodowanych pacjentów. Co wydarzy się tym razem w 52. epizodzie? Po zaciekłej kłótni Rafał i Marta postanawiają jeszcze raz ze sobą porozmawiać na temat przyszłości ich i Bruna. Ku zdziwieniu para w końcu dochodzi do kompromisu. Ojciec znów odwiedza Łukasza. Tym samym mężczyzna naraża się na kontakt z agresywnymi bandytami. W końcu przekonamy się także, który ze stażystów zostanie zatrudniony w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym. Finał pierwszego sezonu będzie emitowany już w środę o godzinie 16.30 w telewizji Puls.

Lekarze na start - Podsumowanie pierwszego sezonu

Niestety, to już ostatni epizod pierwszego sezonu Lekarzy na start. Serial był emitowany od 4 września. W tym czasie mieliśmy okazję obejrzeć aż 52 odcinki przygód młodych lekarzy. Na razie telewizja Puls nie podała daty premiery nowej serii. Wszyscy, którzy przegapili któryś z epizodów, będą mogli nadrobić zaległości. bowiem już od czwartku pierwszy sezon tego medycznego serialu będzie ponownie emitowany.

Ładunek wybuchowy pod autem

Łukasz cały czas przebywa w szpitalu. Często odwiedza go tam ojciec. Niestety, mężczyzna jest cały czas obserwowany przez grupę bandytów. Przestępcy umieszczają pod jego samochodem ładunki, które mogą wybuchnąć w każdej chwili.