Na Wspólnej, odc. 2554 - czy ogłuszony narkoman odzyska przytomność?

2554 odcinek "Na Wspólnej" kontynuuje wątek rozpoczęty w poprzednim epizodzie serialu. Po uderzeniu przez Zuzę Maciek nie odzyskuje przytomności. Czy jego stan się poprawi i czy Zuza poniesie konsekwencje swojego czynu? Tymczasem Franek dogaduje się z dilerem, Sławek testuje swoją dorastającą córkę, a Stefan w najlepsze podrywa piękną menadżerkę. Jak to wszystko się rozwiąże? Oglądaj 2554 epizod "Na Wspólnej"!

Maciek w ciężkim stanie

Zuza traci zmysły. Przeglądając internet, dowiaduje się, że Maciek wciąż się nie wybudził, odkąd ogłuszyła go ciężkim wazonem. Boi się o życie narkomana, ale i o konsekwencje własnego czynu. Hofferową dręczą wyrzuty sumienia – ma ochotę pójść na policję i opowiedzieć funkcjonariuszom całą historię. Odradza jej to jednak Bergowa. Joanna przekonuje Zuzę, że nie jest to dobry pomysł – co jeśli nikt nie uwierzy w jej wersję, a jej nadgorliwość ściągnie na kobiety kłopoty? Kiedy Bergowa martwi się Maćkiem, mały Franek pod jej nosem idzie w ślady narkomana; kupuje narkotyki u dilera.

Czy Daria sprawi tacie problemy?

Daria się przeprowadza – teraz będzie mieszkać ze swoim tatą. Sławek cieszy się, że będzie miał okazję zbliżyć się do córki; martwi go jednak przestroga byłej żony, która twierdzi, że Daria potrafi napsuć krwi. Sławek zaczyna się niepokoić, zwłaszcza że Daria od razu wychodzi bawić się na imprezie. Na prośbę mężczyzny udaje się z nią Dominik. Czy będzie musiał zajmować się nieodpowiedzialną dziewczyną? Zobacz 2554 epizod „Na Wspólnej”!

Zaloty w kierunku Natalii

Stefan nawet nie stara się kryć z zalotami w stronę Natalii. Co chwila zagaduje do atrakcyjnej menedżerki, a nawet wysyła jej bukiet kwiatów. Spostrzega to wszystko Halina. W całą intrygę włącza się Zimiński.

Więcej o: