M jak miłość, odc. 1316 - ciemna przeszłość Radka

1316 epizod serialu "M jak miłość" odziera nas z reszty złudzeń - wiemy już na pewno, że Radek to fatalny materiał na męża i zięcia. Przeczuwa to Górecki, który grzebie w przeszłości chłopaka swojej córki i odnajduje tam kilka niechlubnych błędów. Czy Olga da się ostrzec przed toksyczną relacją, czy uprze się i postawi na swoim? Z kolei Marcin jest świadkiem, jak Głowacki podejmuje kolejny atak i próbuje zemścić się na Jakubie. Wygląda na to, że bandyta nigdy sobie nie odpuści.

Błędy przeszłości

Radek to nieciekawa partia na męża; w oczach Góreckiego jest spłukanym, podejrzanym typ spod ciemnej gwiazdy. Ojciec Olgi postanawia przyjrzeć się bliżej wybrankowi córki i zatrudnia detektywa, który dobrze prześwietli kandydata na nowego członka rodziny. To, co odnajduje w przeszłości Radka, zupełnie zbija go z tropu. Chłopak ma córkę ze swoją szkolną miłością, ale zdecydował się porzucić kobietę i dziecko bez żadnego wsparcia. Samotna rodzina ledwo wiąże koniec z końcem, bo Radek odmawia płacenia alimentów!

Ostra reakcja Olgi

Górecki dzieli się obawami z Piotrkiem, chłopak jednak nie dowierza w najnowsze rewelacje i broni szczerości intencji Radka. Biznesmen nie daje się przekonać; ma silne przeczucie, że chłopak nie jest godny zaufania. Wreszcie postanawia porozmawiać o wszystkim z córką. Olga jest wściekła - tata zupełnie nie szanuje jej prywatności. Nie ma zamiaru wysłuchiwać rozsądnych argumentów. W międzyczasie Małkowski wychodzi z propozycją wspólnego mieszkania. Co zadecyduje Olga? Dowiedz się, oglądając kolejne odcinki „M jak miłość”!

Głowacki w natarciu

Przy okazji spotkania z Jakubem Marcin obserwuje kolejny atak zaślepionego nienawiścią Głowackiego. Bandyta próbuje przejechać Karskiego, ale policjant wraz z Chodakowskim rozpoczynają za nim szalony pościg.