M jak miłość, odc. 1316 - cała prawda o Radku

 

Ten tydzień przynosi nam wiele niespodzianek - w 1316 epizodzie "M jak miłość" poznajemy prawdę o Radku, jednym z bohaterów serialu "M jak miłość". Dowiadujemy się, że nie stanowi on dobrego materiału na członka rodziny - chłopak zdążył to udowodnić w swojej krótkiej przeszłości. Górecki próbuje przekonać Olgę do zmiany partnera, ale córka nie daje sobie przemówić do rozsądku. Czy pójdzie po rozum do głowy? Tymczasem Głowacki przeprowadza kolejny atak - tym razem na celowniku znalazł się Jakub, a świadkiem sytuacji jest Marcin.

Czarna przeszłość Radka

Górecki przeczuwa, że z Radkiem jest coś nie tak. Tajemnice chłopaka postanawia odkryć przy pomocy fachowego detektywa. To, czego się dowiaduje, wywołuje u niego szok. Radek ma córkę z kobietą, którą kochał jeszcze w szkole – nie zajmuje się jednak rodziną, a nawet nie daje na dziecko żadnych alimentów. Samotna matka ma ogromny problem z utrzymaniem domu...
Olga stawia na swoim

Biznesmen postanawia porozmawiać z Piotrkiem – wyjawia mu prawdę o Radku. Piotrek stara się bronić chłopaka i jego szczerych intencji; nowe informacje nie pasują do jego wyobrażeń o chłopaku Olgi. Górecki wciąż jest pewny swego i chce ostrzec przed Radkiem córkę. Rozmowa nie przebiega jednak tak, jak sobie to zaplanował – Olga jest na niego wściekła i wyrzuca mu, że wtrąca nos w nie swoje sprawy. Nie chce go nawet wysłuchać. Tak się składa, że Małkowski proponuje jej wspólne mieszkanie. Zobacz, co postanowi Olga, śledząc nowe odcinki serialu „M jak miłość”!

Głowacki znów atakuje

Podczas spotkania Marcina z Jakubem dochodzi do kolejnego ataku zaślepionego chęcią zemsty bandyty. Głowacki usiłuje przejechać Karskiego – pragnie śmierci Jakuba. Na szczęście policjant wychodzi z tego cało i wraz z Chodakowskim zaczyna ścigać bezwzględnego mordercę.