Restauracje Magdy Gessler

Magda Gessler to z pewnością niekwestionowana gwiazda polskiej gastronomii. Popularność ogólnopolską zdobyła dzięki prowadzeniu programu ?Kuchenne rewolucje? dla stacji TVN. Po sukcesie programu restauracje Magdy Gessler przeżywały prawdziwe oblężenie.

Fani „Kuchennych rewolucji” chcieli przekonać się na własne oczy, jak wygląda idealnie zarządzana restauracja. W końcu opinia najostrzejszego krytyka kulinarnego zobowiązuje – ludzie chcieli sprawdzić czy restauracje Magdy Gessler rzeczywiście są godne polecenia i naśladowania przez innych restauratorów.

Restauracje Magdy Gessler w Warszawie

Najwięcej restauracji gwiazdy TVN znajduje się w Warszawie. W przeszłości restauratorka patronowała kilku projektom zlokalizowanym w całej Polsce, jednakże w ostatnich latach ograniczyła swoją działalność do kilku restauracji, z których większość znajduje się w Warszawie. Swoją decyzję uargumentowała brakiem czasu na poświęcenie odpowiedniej ilości uwagi każdemu z miejsc.

W Stolicy na pierwszym miejscu należy wymienić restaurację "U Fukiera". Mieści się ona przy Rynku Starego Miasta w Warszawie i z jej okien można podziwiać syrenkę. Restauracja ta jest najbliższa sercu Magdy Gessler, co gwiazda wielokrotnie podkreślała. Wystrój "U Fukiera" jest wyjątkowy. Uwagę przyciąga już otoczenie drzwi wejściowych, które zawsze tonie w powodzi kwiatów i krzewów rosnących w donicach - zawsze dobranych starannie do pory roku.

Kolejną warszawską restauracją Magdy Gessler jest "AleGloria" zlokalizowana przy Placu Trzech Krzyży. Nieopodal mieści się restauracja i cukiernia "Słodki... Słony". Nieco dalej od Centrum położony jest słynny "Zielnik". W Warszawie mieści się również restauracja "POLKA".

Restauracje Magdy Gessler poza Warszawą

Poza Warszawą działają tylko dwie restauracje Magdy Gessler. Pierwsza z nich to druga siedziba "POLKI". Mieści się ona w Łodzi. Druga restauracja to "Schronisko Smaków". Zlokalizowana jest w Bukowinie Tatrzańskiej.