Rozenek w najmodniejszych kolorach na wiosnę. Wybieramy najładniejsze ubrania w odcieniach bieli, brązu i beżu. Niskie ceny

BA
28.02.2019 17:00
beż i biel rozenek

beż i biel rozenek (beż i biel rozenek)

Ubrania w odcieniach beżu, brązu i bieli mają okazać się wiosennym hitem. Postanowiliśmy więc wybrać dla ciebie najładniejsze propozycje w tych kolorach. Zobacz!

Brązowo-białą wiosna 2019

Beż, brąz i biel to neutralne i bardzo stylowe kolory, które mają szansę stać się hitem w nadchodzącym sezonie. Dzięki nim można stworzyć naprawdę wiele stylowych zestawień. Kolory te pasują do niemal wszystkich typów urody. Kluczem do sukcesu jest znalezienie odpowiedniego odcienia. Oprócz tego te trzy kolory świetnie ze sobą współgrają. Należy też pamiętać, że beż i brąz mają szereg równych, ciemniejszych lub jaśniejszych odcieni, więc z pewnością wybierzesz swoją idealną wersję. Można więc z ich pomocą stworzyć całe zestawienie. Jeśli jednak chciałabyś nieco ożywić stylizację, to możesz dodać do tych barw takie kolory jak czerń, wszelkie pastele, pomarańcz, kolor niebieski, fiolet, bordo lub butelkową zieleń. Odcienie brązu, bieli i beżu sprawdzą się zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje. Dopasują się do każdej okazji! 

Beżowe, brązowe i białe ubraniaBeżowe, brązowe i białe ubrania / fot. Instagram (Małgorzata Rozenek), mat. partnerów

Małgorzata Rozenek-Majdan również jest fanką takiej kolorystki. Jej stylizacje często zawierają przynajmniej jedną z tych barw. W powyższym zestawieniu zdecydowała się na beżowy płaszcz od marki Marella, beżowy sweter oraz na białe cygaretki od Zary. Całość uzupełnia torebka Coccinellesneakersy Gucci. Jeśli ty także chcesz stworzyć swoje własne beżowo-brązowo-białe zestawienie, to koniecznie zerknij do naszego przeglądu. Znajdziesz w nim najmodniejsze propozycje w super cenach. Swetry, płaszcze, spodnie i koszule! Wybierz coś dla siebie i już teraz przygotuj się na nadchodzący, wiosenny sezon. 

Więcej o: