Plisowane spódnice w super niskich cenach: model w stylu Karoliny Szostak to hit!

BA
15.06.2018 17:00
plisowane spódnice gwiazdy

plisowane spódnice gwiazdy (plisowane spódnice gwiazdy)

Plisowane spódnice to doskonały wybór na każdy sezon. Mamy dla ciebie piękne modele w super atrakcyjnych cenach!

Jak nosić plisowane - dla kogo?

Plisowane spódnicePlisowane spódnice / fot. instagram.com/karolinaszostak/ materiały partnerów

Plisowane spódnice należą do jednych z najbardziej popularnych modeli w każdym sezonie. Szaleństwo na ich punkcie trwa już od dłuższego czasu i wydaje się, że jeszcze na długo pozostaną na liście trendów

Jeśli nie wiesz, jak je nosić plisowane spódnice, to możesz zainspirować się gwiazdami albo dokładnie przyjrzeć się swojej figurze. Właściwie będą one odpowiednie dla każdego rodzaju sylwetki, gdyż optycznie wyszczuplają. Jeśli jednak posiadasz szerokie biodra, to zdecyduj się na rozkloszowaną spódnicę o długości midi. Dodatkowo powinna być ona wykonana z lejącego się materiału. Długie plisowane spódnice będą zaś idealne dla wyższych kobiet o szczuplejszej figurze. Najlepiej zestawiać je wtedy z butami na wysokim obcasie. 

Obecnie najmodniejsze są modele w metalicznych odcieniach. Na taką spódnicę zdecydowała się Karolina Szostak. Oprócz tego warto też zainwestować w plisowane spódnice w kwiaty, które dodają dużo uroku całej stylizacji i ożywiają ją. 

Mamy dziś dla ciebie przegląd plisowanych spódnic w bardzo niskich cenach. Znajdziesz tutaj zarówno markowe modele, jak i te z sieciówek. Skusisz się na którąś z nich?