Księżna Kate zbierała cukierki na Halloween w odważnej świecącej mini. Dziś by się tak nie pokazała

Księżna Kate uchodzi za ikonę stylu, ale jeszcze zanim wyszła za księcia Williama, wybierała dość odważne stroje. Lubiła brać udział w imprezach, obchodziła też Halloween. Przypominamy jedną z jej stylizacji sprzed lat.

Więcej na temat rodziny królewskiej przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Księżna Kate, gdziekolwiek się pojawi, wzbudza ogromne zainteresowanie mediów, a jej stylizacje są komentowane w w najważniejszych tytułach w prasie i telewizji - i to w przeważającej większości - pozytywnie. Ubrania, które wybiera żona księcia Williama są zazwyczaj dobrze skrojone, wyważone i w bezpiecznych fasonach, które nie odsłaniają za dużo ciała. Zresztą protokół królewski jest pod tym względem niezwykle surowy. Zanim weszła do rodziny królewskiej, Kate Middleton mogła sobie pozwolić na odważniejsze stylizacje. Jak na Halloween w 2007 roku, kiedy założyła bardzo krótką sukienkę...

Zobacz wideo Księżna Kate spotkała się z małą dziewczynką. Olśniła swoją różową kreacją

Księżna Kate zbiera cukierki na Halloween w odważnej świecącej mini. Dziś by się tak nie pokazała

Na dawnych zdjęciach można zobaczyć, jak ubierała się kiedyś księżna Kate, zanim zyskała królewski tytuł. Przed ślubem z księciem Williamem nie stroniła od imprez. Brała także udział w Halloween w prawdziwie amerykańskim stylu. W 2007 roku dołączyła do imprezy w skrajnie innej stylizacji niż znamy ją na co dzień. Choć nie wybrała strasznego przebrania ani postaci z horroru, sukienka sporo odsłania.

Wówczas była to krótka mini z połyskującej tkaniny, przewiązana srebrnym paskiem w talii. Przez wycięte dziury w materiale było widać fragment brzucha. Kate miała także na sobie czarną pelerynę zawiązaną na szyi oraz różową torebkę. Została wtedy przyłapana przez paparazzi. Spotykała się już wówczas z księciem, a fotoreporterzy nie raz śledzili ją przy różnych okazjach. Teraz księżna Kate nie mogłaby pozwolić sobie na taką ekstrawagancję. Jak wam się podoba w takim halloweenowym wydaniu?

Księżna Kate na Halloween w 2007 rokuKsiężna Kate na Halloween w 2007 roku fot. East News

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.