Znany fryzjer przyjrzał się obecnej fryzurze księżnej Kate. Skąd taka zmiana? Ekspert ma teorię

Ekspert przyjrzał się nowemu uczesaniu księżnej Kate. Wnioski były jednoznaczne - księżna postawiła na nowocześniejszy wygląd. Oto, co jeszcze wywnioskował ze zmian.

Na temat brytyjskiej rodziny królewskiej przeczytacie również na gazeta.pl.

Księżna Kate od dawna przyciąga uwagę swoją osobą. Jej stylizacjom poświęcono profile i blogi internetowe, a wiele osób inspiruję jej modowymi wyborami. Często bywa tak, że noszone przez nią ubrania szybko znikają ze sklepowych półek. Nie mniej ważne dla internautów i mediów okazują się również aspekty urodowe, jak chociażby jej makijaż czy fryzura, której dobrze przyjrzał się niedawno znany fryzjer gwiazd. Zauważył zmiany.

Zobacz wideo Księżna Kate to mistrzyni "modowego recyklingu". Niektóre kreacje miała na sobie 3 razy! Oto jej ulubione zestawy

Fryzura księżnej Kate pod lupą fryzjera gwiazd

Księżna Kate słynie ze swoich bujnych, zadbanych starannie ułożonych włosów, a jej fryzury zmieniały się na przestrzeni lat. Żona księcia Williama odświeżała kolor albo decydowała się na cięcie czy też zrobienie sobie grzywki. Zawsze odnotowywały to media. Teraz ponownie jej fryzura znalazła się na celowniku. Jej uczesanie podczas ostatniego oficjalnego wydarzenia w Królewskim Ogrodzie Botanicznym wziął pod lupę Tom Smith z rozmowie z dla rubryki Femail portalu Dail Mail.

Z kim spotykał się książę Karol? Wszystkie partnerki arystokratyKsiążę Karol był podrywaczem i łamaczem serc. Jedna kobieta wpadła w obłęd

Fryzjer gwiazd zwrócił uwagę, że księżna Kate, której znakiem rozpoznawczym są duża objętość włosów oraz sprężyste, grube fale, niedawno odświeżyła uczesanie. Tym razem jej fryzura była nowocześniejsza i bardziej naturalna, a loki swobodniej opadały na ramiona. Smith stwierdził, że księżna "zmodernizowała swój wizerunek, przygotowując się do swojej przyszłej roli w Firmie". Wyraził przy tym swoją opinię na temat tego, dlaczego księżna ostatnio prezentuje nowe włosowe oblicze.

Według mnie albo pracuje z nowym zespołem ekspertów od urody, którzy unowocześniają jej publiczny wizerunek, jednocześnie nadal zachowując jego odpowiedni, królewski charakter albo może uświadomiła sobie, że jej poprzedni "look" nie był zbyt młodzieńczy - zastanawiał się fryzjer gwiazd.

Uważa również, że księżna może też chcieć udoskonalać swój wizerunek, by móc wyprzedzać modę

Lourdes Leon, MadonnaCórka Madonny o metodach wychowawczych artystki: Matka mnie kontrolowała

Więcej o: