Lara Gessler pokazała zaskakujące zdjęcie córki. Nena poznaje smak... kamieni. Wspomina też dzieciństwo w brudzie i kałużach

W październiku córka Lary Gessler będzie obchodzić pierwsze urodziny. Do sieci trafiły właśnie zaskakujące kadry z dziewczynką w roli głównej.

Odkąd Lara Gessler została mamą, chętnie pokazuje córkę i opowiada, jak zmienia się jej pociecha. Nena rośnie jak na drożdżach, rozwija umiejętności i odkrywa nowe smaki. I to dosłownie. Ostatnio poznała smak... kamieni. 

Zobacz wideo Magda Gessler: Nie jestem żadną babcią! Wszystkiemu winna jest Lara. „Dyktatorka"

Paweł KukizPaweł Kukiz w ogniu krytyki po głosowaniu nad "lex TVN". Oto majątek posła

Lara Gessler pokazała zaskakujące zdjęcie córki. Nena poznaje nowe smaki

Lara Gessler chce, aby jej córka wychowywała się w otoczeniu przyrody i odkrywała świat na własny sposób. Nena ma już dziesięć miesięcy, jest coraz bardziej samodzielna, a zarazem ciekawa nowych rzeczy. Rozwój dziewczynki obserwuje Lara, która najciekawszymi kadrami dzieli się z internautami. Ostatnio zaskoczyła ich zdjęciem, na którym Nena smakuje leżących na ziemi kamieni. W opisie córka Magdy Gessler z humorem i nostalgią wspomniała też swoje dzieciństwo.

Zobacz też: Lara Gessler poszła z mężem na randkę. "Pierwsza od narodzin Neny". Odsłonięte plecy i czerwone kowbojki? Świetny styl

Starannie wyselekcjonowane kamienie. Bardzo się cieszę, że rodzice pozwalali mi się brudzić, skakać po kałużach, ubierać się na wzór i podobieństwo mojego o siedem lat starszego brata, chodzić po drzewach. Być dzieckiem tak, jak to czułam. Wszystko pod ich czułym okiem - napisała Lara.

Córka słynnej restauratorki podzieliła się też refleksją na temat bycia mamą.

Teraz patrzę, jak Nena poznaje świat i totalnie mnie to rozczula. Kocham być mamą. Kocham mieć takiego wspaniałego męża i tatę dla Neny, jakim jest Piotr i kocham tego małego ludzika. Moją dzielną maluszkę.
 

Katarzyna Dowbor na okładce 'Forbes Women' razem z 22-letnią córkąDowbor zapozowała z córką Marią na okładce "Forbes Women". Fani zachwyceni

Najwyraźniej Magda Gessler w wychowywaniu dzieci również stawiała na swobodę, a teraz stała się wzorem do naśladowania dla córki.

Więcej o: