Justin Bieber pozuje na Instagramie w nowej fryzurze. Fani komentują. "Selfie, którego wszyscy potrzebowaliśmy"

Justin Bieber wiele razy zaskakiwał fanów swoimi metamorfozami. Tak było i tym razem. Piosenkarz po raz kolejny postanowił zmienić swoją fryzurę.

Justin Bieber dzięki ogromnemu szczęściu i przebojom takim, jak chociażby "Baby" może pochwalić się milionami fanów na całym świecie. Bacznie śledzą każdy jego wpis na Instagramie i komentują opublikowane fotografie. Nic więc dziwnego, że ich uwadze nie umknęła kolejna zmiana wizerunku kanadyjskiego piosenkarza.

Zobacz wideo

Justin Bieber kolejny raz zmienił fryzurę

Styl muzyczny i wizerunek Justina Biebera wielokrotnie zmieniały się przez lata. Na samym początku wokalista pokazywał się w chłopięcej fryzurze z grzywką zasłaniającą czoło, a w radiu wybrzmiewały popowe piosenki, jak np. "Baby". Z czasem zaczął eksperymentować z układaniem włosów, ich długością i a nawet kolorem, a każdy taka zmiana wywoływała lawinę komentarzy.

Jennifer Lopez i Ben AffleckJennifer Lopez i Ben Affleck przyłapani na romantycznej kolacji w Hollywood

Tylko w tym roku Bieber kilka razy bawił się swoim wyglądem. Jeszcze w marcu mogliśmy oglądać go we włosach sięgających za ucho. Tymczasem już miesiąc później artysta pochwalił się dredami, które nie przypadły fanom do gustu. Jednak i one nie zagościły długo na głowie Kanadyjczyka. Tydzień temu piosenkarz pokazał światu kolejną nową fryzurę. Tym razem postanowił ściąć włosy na bardzo krótko.

 

Pod pierwszą z fotografii pojawiło się wiele sprzecznych opinii fanów Biebera. Część z nich była pozytywnie zaskoczona przemianą.

Wyglądasz uroczo.
Włosy wróciły do normalności.
Lepiej niż w dredach – czytamy w niektóry komentarzach.

Na drugim biegunie pojawili się amatorzy wcześniejszych fryzur.

Nie musiałeś obcinać włosów – wybrzmiało.

Od tamtego czasu wokalista zdążył opublikować jeszcze kilka zdjęć, w tym jedno z ostatnich, na wygląda na zamyślonego. 

 
Selfie, którego wszyscy potrzebowaliśmy – zachwycała się jedna z osób.

Wielu internautów kolejny raz nawiązało jego nowej fryzury. Niektórzy pisali nawet, że przez artystę sami chcą teraz obciąć włosy.

Henry Cavill ostro trenujeEksperci tłumaczą, dlaczego trening Henry'ego Cavilla nie jest dobry dla każdego

Więcej o: