"Ślub od pierwszego wejrzenia". Łukasz wyprowadził się od Oliwii! Pochwalił się nowym gniazdkiem. Królują jasne meble

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Niedługo minie miesiąc, odkąd Oliwia i Łukasz poinformowali o swoim rozstaniu. Teraz przyszedł czas na wyprowadzkę mężczyzny od żony. Jak się urządził?

Choć wydawało się, że miłość Łukasza i Oliwii ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" będzie trwać wiecznie, rzeczywistość okazała się bardzo brutalna. Kilka miesięcy po narodzinach syna, ambitni celebryci podjęli decyzję o rozstaniu i jak relacjonuje w sieci mężczyzna, przestali razem mieszkać. Jak wygląda jego nowe mieszkanie?

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Oliwia opowiada o tęsknocie za rodziną

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Łukasz wyprowadził się od Oliwii

Zeszłoroczna edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wzbudziła sporo emocji. Zwycięsko z programu wyszli Oliwia Ciesiółka oraz Łukasz Kuchta, którzy z wzajemnością bardzo się polubili. Uczucie między nimi było na tyle silne, że szybko zdecydowali się założyć rodzinę. Pod koniec maja 2020 roku na świat przyszedł Franciszek, z którym para chętnie pozuje. Zdjęcia i nagrania tej nowo powstałej rodziny zachwycały internautów i nie zwiastowały kłopotów w ich małżeństwie. O rozstaniu Oliwia i Łukasz poinformowali pod koniec grudnia, jednak dla dobra syna pozostali w dobrych relacjach.

Oboje od początku toczyliśmy walkę o nasz związek. Włożyliśmy ogrom pracy, by pozostać w małżeństwie. Pomimo naszych starań i zasięgnięciu specjalistycznej pomocy, nie udało nam się i rozstaliśmy się. Pozwoliło to na spojrzenie na całą sytuację w bardziej krytyczny, ale równocześnie obiektywny sposób. Dalsze wydarzenia tylko pokazały mi, że to była właściwa decyzja i już nie ma szans na naprawę naszego małżeństwa - napisała na Instagramie młoda mama.

Teraz okazuje się, że Łukasz wyprowadził się z ich wspólnego lokum i znalazł nowe mieszkanie, którego częścią wnętrza pochwalił się w sieci. W salonie królują białe meble.

Pierwsza kolacja na nowym mieszkaniu. Myślę, że tatar jest odpowiedni na taką okazję - żartował.

Jak mieszka Łukasz Kuchta?Jak mieszka Łukasz Kuchta? screen IG @elkuchta

Myślicie, że Kuchta zaprosi fanów również do kuchni, łazienki i sypialni?

Więcej o: