Ciężarna Emily Ratajkowski po raz pierwszy przyłapana przez paparazzi. Odważna kreacja odsłoniła naprawdę dużo

Paparazzi spotkali ciężarną Emily Ratajkowski, kiedy ta przechadzała się ulicami Nowego Jorku. To pierwsze takie fotografie znanej modelki.

Emily Ratajkowski jest w ciąży. Ta niespodziewana informacja zelektryzowała fanów modelki, ale także media na całym świecie. Wszystko przez to, że ciężarna 29-latka ani razu nie została przyłapana przez paparazzi, a do kolorowej prasy nie przedostała się nawet mała plotka. Ratajkowski postanowiła, że poinformuje świat po swojemu i przy okazji nieźle na tym zarobi.

Emily RatajkowskiEmily Ratajkowski zostanie mamą! Ciążowymi krągłościami pochwaliła się w "Vogue'u"

Wiadomość o ciąży fotomodelki jako pierwszy opublikował amerykański magazyn "Vogue". Na jego okładce Emily pozuje w delikatnej koszuli nocnej i trzyma się za sporych już rozmiarów ciążowy brzuch. W środku pojawił się również obszerny wywiad, w którym opowiedziała o pierwszym dziecku. Teraz czujnym paparazzo w końcu udało się zrobić jej pierwsze zdjęcia. Co za stylizacja!

Zobacz wideo Myślicie, że Ratajkowski ćwiczy tak jak Lewandowska?

DodaDoda dodała zdjęcia z sesji: Zawsze jakieś marne pocieszenie na ten ciężki czas. Spadła na nią krytyka

Emily Ratajkowski przyłapana przez paparazzi

Gwiazda czekała aż do momentu publikacji okładkowego zdjęcia w sieci, aby móc wyjść spokojnie na ulicę i zapozować paparazzi. Na pierwsze spotkanie z czekającymi na nią fotoreporterami założyła bardzo odważną sukienkę.

Długa i obcisła kreacja pięknie podkreśliła ciążowe krągłości modelki. Można wręcz odnieść wrażenie, że chce, aby cały świat dowiedział się o jej szczęściu, bowiem po lewej stronie znajduje się obszerne rozcięcie, właśnie w miejscu na brzuch. Do całej stylizacji dobrała czerwone kozaki na obcasie.

Emily RatajkowskiEmily Ratajkowski EastNews

Emily wygląda na bardzo szczęśliwą i z pewnością nie może doczekać się pierwszego dziecka. Póki co, możemy podziwiać piękne ciążowe zdjęcia. Więcej fotek z jej spaceru po Nowym Jorku znajdziecie w naszej galerii.