Claudia Schiffer świętuje 50. urodziny. Tort tortem, ale co za kreacja!

Claudia Schiffer zdmuchnęła we wtorek świeczki z urodzinowego tortu. Supermodelka skończyła 50 lat i w półprzezroczystej, fenomenalnej sukni od Balmain wyglądała zjawiskowo - jak zawsze.

Claudia Schiffer - ikona mody, jedna z najbardziej znanych na świecie supermodelek - skończyła 50 lat. Z tej okazji postanowiła swoim fanom zaprezentować się w nowej wersji kreacji sprzed lat. Dyrektor kreatywny domu mody Balmain przysłał jej plecioną suknię w odcieniu kobaltowym. Claudia wygląda w niej dokładnie tak, jak na wybiegach od ponad 20 lat - bosko.

Zobacz wideo Claudia Schiffer zdmuchuje urodzinowe świeczki w sukni Balmain
Jest cudowna. Kocham ją, pasuje jak ulał. Wspaniała robota, Olivierze, jesteś cudowny - dziękowała Olivierowi Rousteingowi z Balmain modelka. - To jedna z moich ulubionych sukni. Oryginalnie była ciemnozielona. Kilka lat temu pozowałam w niej w czasie kampanii dla Balmain razem z Naomi (Campbell) i Cindy (Crawford).

Claudia Schiffer zdmuchuje świeczki na 50. urodziny

Claudia Schiffer na Instagramie pochwaliła się nie tylko suknią od Balmain, ale również innymi prezentami od pozostałych domów mody, które postanowiły ją w ten wyjątkowy dzień hojnie obdarować. Elegancką torebkę i biżuterię od Dolce & Gabbana Claudia od razu założyła na siebie do małej czarnej. Już następnego dnia zaprezentowała nową długą, czarną suknię od Donatelli Versace.

 

Zobacz też: W latach 90. znał je cały świat. Były pierwszymi supermodelkami. Wciąż są na topie. Zobacz, jak się zmieniały > > >

Claudia do urodzin przygotowywała się już od pewnego czasu. Kilka dni temu na jej Instagramie pojawił się przegląd najbardziej znanych zdjęć z jej kariery, jak również fotek zza kulis pokazów mody. Od lat 90. pojawiła się na ponad 1000 okładek topowych magazynów, pracowała dla wszystkich najbardziej znanych projektantów na świecie. Gdyby w 1987 roku, w jednym z klubów w Dusseldorfie, nie wypatrzył jej Michel Levaton z agencji modelek Metropolitan, Claudia najpewniej zostałaby prawniczką.

Błyskawicznie zyskała status supermodelki, który wciąż utrzymuje. Patrząc na to, jak wygląda, trudno się temu dziwić.