Anna Karczmarczyk na zdjęciu bez włosów. "A gdybym tak była łysa?". Fani: Z taką twarzą w każdej wersji wspaniale

Anna Karczmarczyk pokazała się swoim fanom w całkiem innej wersji. Tak wyglądałaby, gdyby była łysa.

Anna Karczmarczyk zdecydowanie należy do grona gwiazd, które bardzo pilnują swojego życia prywatnego. Na swoim Instagramowym profilu pokazuje zdjęcia z pracy lub z sesji, gdzie możemy ją zobaczyć w przeróżnych odsłonach. Tak było i tym razem. Pochwaliła się zdjęciem, na którym jest całkowicie łysa. Jak Wam się podoba w takiej wersji? Nas zaskoczyła. 

Zobacz wideo Anna Karczmarczyk nie boi się, że straci propozycje nowych ról po filmie Vegi

Anna Karczmarczyk zupełnie łysa

Na zamieszczonym zdjęciu aktorka pozuje w pięknym makijażu, jednak jest całkowicie łysa. Okazuje się, że taki zdumiewający efekt uzyskała dzięki samej charakteryzacji, a my musimy przyznać, że wygląda naprawdę dobrze.

Karola, a jakbym tak była łysa? - hmmm... spróbujmy - podpisała zdjęcie.
 

Nie tylko nam przypadła do gustu taka odsłona aktorki. Wielu jej fanów przyznaje, że również w tym wydaniu prezentuje się zachwycająco. Pod zdjęciem pojawiło się sporo komentarzy i miłych słów.

Wow... Ania, ale Ci pasuje ta "fryzura" - napisał Przemysław Cypryański.
Z taką twarzą w każdej wersji wspaniale.
Nadal obłędnie PIĘKNA
Totalny odlot! - piszą fani.

Co jednak ważne, nie są to niedawne eksperymenty z wizerunkiem. Aktorka to samo zdjęcie pokazywała na swoim Instagramie już dwa lata temu. Teraz tylko przypomniała ówczesną metamorfozę, będącą efektem sztuczek charakteryzatorów. Trzeba jednak przyznać, że naprawdę wygląda bardzo korzystnie, zaś Ania Karczmarczyk wkręciła swoich fanów, którzy nie zorientowali się, że zdjęcie pochodzi z przeszłości.

Anna Karczmarczyk - role w filmie

Aktorce największą sławę przyniosła rola w filmie "Galerianki", w którym wcieliła się w postać Alicji. Później mogliśmy podziwiać ją w wielu filmach i serialach takich jak "Hotel 52", "Na dobre i na złe", "M jak miłość" czy "Chce się żyć". Obecnie razem ze swoim wieloletnim przyjacielem Mateuszem wzięli udział w programie tanecznym "Dance Dance Dance". Niestety na ten moment nie możemy oglądać ich zmagań na parkiecie, gdyż produkcja i zdjęcia zostały zawieszone. Mamy jednak nadzieję, że szybko powrócą na parkiet.

BO