Rolnik szuka żony. Małgosia Borysewicz wybrała się z mężem na bal. Miała na sobie kreację godną oscarowej gali

Małgosia Borysewicz i jej mąż Paweł spędzili sobotnią noc na imprezie. Para zaprezentowała swoje stylizacje na Instagramie i nie da się ukryć, że rolniczka zachwyciła wyglądem.

Małgosia Sienkiewicz i Paweł Borysewicz poznali się dzięki show "Rolnik szuka żony". Rolniczka zdecydowała się wziąć udział w programie, żeby znaleźć męża. Nie da się ukryć, że trafiła na swoją bratnią duszę. Nie dość, że Paweł jest do niej bardzo podobny wizualnie, to jeszcze świetnie się dogadują. Od ponad roku tworzą udane małżeństwo i są rodzicami synka Rysia. Małgosia chętnie relacjonuje swoje życie na Instagramie. Tym razem pokazała, jak razem z mężem imprezowała w sobotni wieczór.

Małgosia z "Rolnik szuka żony" na imprezie

Rolniczka pochwaliła się kilkoma zdjęciami z imprezy. Nie da się ukryć, że pierwsze co rzuca się w oczy to jej stylizacja. Podejrzewamy, że niejedna gwiazda na oscarowej gali chętnie zaprezentowałaby się w takim wydaniu - był bowiem blask, odważne rozcięcie w stylu Angeliny Jolie i odkryte ramię. Rolniczka podkreśliła również swoją talię.

Bajlando, karnawał w pełni! - napisała Małgosia pod zdjęciem.

Małgosi Borysewicz w takim wydaniu jeszcze nie widzieliśmy! Małgosia postawiła też na modną wśród gwiazd fryzurę - spięła swoje włosy i wypuściła z przodu dwa pasemka. Jak wam się podoba rolniczka w takiej imprezowej stylizacji?

 

KM