"Rolnik szuka żony". Małgosia Borysewicz musi zmienić nawyki. "Trochę się boję". Nie dziwimy się

Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" zdradziła, że musi teraz zmienić swoje codzienne nawki. Rolniczka podzieliła się planami na Instagramie.

Małgosia Borysewicz (wcześniej Sienkiewicz) to uczestniczka show "Rolnik szuka żony". Zgłosiła się do programu, by znaleźć męża i udało się! Jej wybrankiem został Paweł Borysewicz, z którym teraz ma rocznego synka Rysia. Rolniczka jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie pozwala śledzić fanom swoje codzienne życie. Tym razem podzieliła się z nimi swoimi planami na najbliższy sezon. Małgosia zamierza zmienić nawyki.

Małgosia Borysewicz zdradza swoje plany

Uczestniczka "Rolnik szuka żony" wyjawiła fanom, że planuje zmienić rytm dnia. Już teraz zaczęła wcześniej wstawać, bo o piątej rano! Wszystko to po to, by wyrobić się z obowiązkami.

W tym tygodniu wstaję już od godziny piątej. Obiecałam sobie, że będę wstawać wcześniej, żeby wcześniej przychodzić do domu - powiedziała na Instastory.

Małgosia już zaczęła obawiać się nadchodzącej wiosny, bo będzie miała jeszcze więcej pracy.

No powiem wam, że trochę się boję początku sezonu, bo to że nie mamy zimy to wiadomo, ale w sezonie wiosenno-letnim będziemy mieć troszkę więcej zajęć i pracy. Powoli przestawiam się już ze snu zimowego. Ogólnie jestem takim "łakomczuchem snu" i niedobory senne mam od jakiegoś roku ale to nic.

Na szczęście Małgosia może liczyć na wsparcie męża. Mimo że Paweł nigdy wcześniej nie miał do czynienia z pracą rolnika, to jednak gdy poznał Małgosię i zamieszkał razem z nią, to wszystkiego się nauczył. Dzięki temu Paweł mógł przejąć część obowiązków żony.

KM

Więcej o:
Komentarze (7)
"Rolnik szuka żony". Małgosia Borysewicz musi zmienić nawyki. "Trochę się boję". Nie dziwimy się
Zaloguj się
 • Jerzy

  Oceniono 4 razy 4

  Jakaś wieśniara wstaje sobie o 5 rano, i jaki z tego morał?

 • martineres1

  Oceniono 3 razy 3

  jeśli wstaje od 5, to o której wstaje?może lubi jeszcze poleżeć...

 • Fan Fan Czarny tulipan

  Oceniono 3 razy 3

  Teraz o 5:00 rano musi wstawać za to zimą sobie po śpi do 9:00. A gdyby była prezesem wszystkich prezesów to by spała sobie i zimą czy latem do 12:00

 • joannaanna

  Oceniono 3 razy 3

  Problemy trzeciego świata normalnie. Skończ kobieto już to nadawanie najlepiej.

 • wejsunek47

  Oceniono 2 razy 2

  BBC już o tym Informowało?

 • a151322

  Oceniono 2 razy 2

  ona się żali czy chwali? OMG dokąd zmierza ten świat skoro z własnego wstawania rano robi się sensacje na Instagramie. Naprawdę nic ciekawszego nie ma do zaoferowania?

 • chudychudini

  Oceniono 4 razy 2

  Faktycznie interesujące porywające godne uwagi i dlatego zapewne news na pierwszą stronę.
  Ja się po raz kolejny grzecznie pytam czy to serwis plotkarski czy agro rolniczy że zawracacie głowę jakimiś wieśniakami?????????????????

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX