Aneta Zając załozyła perukę. "Pasuje mi?". Wygląda pięknie! Fani porównali ją do... Adele

Aneta Zając po raz kolejny zachwyciła fanów nowym wcieleniem. Tym razem zapozowała w peruce i według obserwatorki upodobniła się do... Adele.

Aneta Zając jako gwiazda "Pierwszej miłości" zyskała sympatię milionów Polek. Na popularność wpłynął też z pewnością związek ze znanym aktorem, Mikołajem Krawczykiem. Dziś jest szczęśliwą singielką, wychowującą dwóch synów. Na pracę również nie może narzekać. Scenarzyści właśnie rozbudowali jej wątek i w serialu gra dwie postacie. Siebie i swoją siostrę bliźniaczkę.

Aneta Zając w nowej fryzurze

Aktorka wcielała się ostatnio w Dominikę, siostrę Marysi Radosz. Z racji tego musiała przejść na planie delikatną metamorfozę. Założyła perukę, zrobiła dwa selfie, wrzuciła na Instagram i zachwyciła fanki. 

I pięknie pasuje taka fryzura!
Pasuje! Bardzo jesteś śliczna! - pisali.
 

Oczywiście zgadzamy się z powyższymi opiniami. Aneta to śliczna kobieta i zawsze prezentuje się bardzo dobrze, jednak naszą uwagę zwróciła opinia jednej z pań, która porównała ją do... Adele. 

Normalnie jak Adele!

Wiecie co, zgadzamy się! Dla porównania polecamy obejrzeć teledysk brytyjskiej wokalistki do piosenki "Hello". Fryzura zrobiła swoje!

 

CW

Gwiazdy, które postawiły na mocne zmiany fryzur. 

Zobacz wideo