"Torebka albo życie" czyli Katarzyna Bujakiewicz sprawdza, co polskie kobiety noszą w torebkach. Zawartość co poniektórych zaskakuje

Katarzyna Bujakiewicz postawiła sobie dzienniakarskie wyzwanie i zrobiła sondę w jednej z galerii handlowych. Aktorka sprawdziła, co Polki noszą w swoich torebkach.

Damska torebka może skrywać jeszcze więcej tajemnic, niż może się nam wydawać. Postanowiła się o tym przekonać Katarzyna Bujakiewicz, która z kamerą poszła sprawdzić, co kobiety noszą w torebkach, a także, jak dużo ich mają. Okazuje się, że zawartość damskiego niezbędnika może mieścić nie tylko szczotkę czy portfel, a nawet śrubki, czy igły. 

Całe zamieszanie jest związane z "Dniem Torebki", który odbędzie się w warszawskiej Galerii Młociny już we wtorek 26 listopada pomiędzy 12:00 a 16:00. Wśród butików biorących udział w akcji jest również firma O bag, której ambasadorką jest aktorka.  

Więcej o:

Polecane dla Ciebie

Komentarze (2)
"Torebka albo życie" czyli Katarzyna Bujakiewicz sprawdza, co polskie kobiety noszą w torebkach. Zawartość co poniektórych zaskakuje
Zaloguj się
  • Gość: beti beti

    0

    Ratujmy zwierzaki.pI pomóżmy bezdomnym zwierzakom!!!!!

  • Gość: Oko

    0

    "co poniektórych" co to za język? Skąd wy jesteście ze wsi czy z meliny?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX