Wczoraj wieczorem odbyła się kolejna edycja imprezy Flesz Fashion Night. Pojawiło się na niej wiele gwiazd polskiego show-biznesu, a także najbardziej lubiani projektanci. Czerwony dywan zamienił się na chwilę w wybieg, a na nim zaprezentowano najmodniejsze kreacje. Gwiazdy wiedziały, jak zwrócić na siebie uwagę paparazzi, a jedną z nich była Małgorzata Socha.
ZOBACZ RÓWNIEŻ: Ramówka Polsatu. Małgorzata Socha cała w cekinach. Wyglądała pięknie, ale jeden element kreacji zepsuł cały efekt
Aktorka podczas wczorajszej imprezy pojawiła się w garniturze projektu Łukasza Jemioła. Kreacja została uszyta z błyszczącej tkaniny. Mocne kolory, czyli ciemny błękit w połączeniu z fioletem podkreśliły delikatną urodę Sochy. Gwiazda postawiła na dosyć delikatny makijaż. Jednak akcent na czerwone usta idealnie wpasował się do całej stylizacji. Włosy zaczesane do tyłu odsłoniły szyję, na której prezentował się naszyjnik. Jednak największą uwagę zwraca... dekolt aktorki. Musimy przyznać, że Małgosia postawiła na dosyć odważny krój.
Co sądzicie o stylizacji Sochy? Więcej zdjęć aktorki znajdziecie w naszej galerii!
Małgorzata Socha jest bardzo aktywna na Instagramie. W rozmowie z Plotkiem zdradziła, co sądzi o prywatności w mediach społecznościowych:
KB