Kożuchowska pochwaliła się zdjęciem ze studenckiego spotkania. O tym, że była na roku z Kuleszą wiedzieliśmy. Reszta? Totalne zaskoczenie

Małgorzata Kożuchowska opublikowała na Instagramie zdjęcie ze spotkania z paczką znajomych ze studiów. Jak się okazuje, była na roku nie tylko z Agatą Kuleszą, ale także Katarzyną Herman, Małgorzatą Lewińską czy Anną Samusionek.

Nie od dziś wiadomo, że Małgorzata Kożuchowska i Agata Kulesza to dobre przyjaciółki. Aktorki poznały się jeszcze na studiach. Obie ukończyły Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie w 1994 roku. Jak się okazuje, na ich roku było także sporo innych znanych obecnie gwiazd.

Małgorzata Kożuchowska pochwaliła się zdjęciem ze spotkania swojego studenckiego rocznika

Małgorzata Kożuchowska opublikowała na Instagramie fotografię ze spotkania z ludźmi z roku. Nie mogło na niej oczywiście zabraknąć Kuleszy. Co ciekawe, widzimy tam także m.in. Katarzynę Herman, Małgorzatę Lewińską czy też Annę Samusionek

25 lat minęło jak jeden dzień... #jubileusz #przyjaciele #czwarty #rok #wspomnienia #anegdoty #spotkanie #mlodosc #historia #szkoła #teatralna #czterylatarazem #aktorzy #1994 - napisała w poście Kożuchowska.
 

W komentarzach nie brakowało zachwytów. 

Jak to się mówi - dobry rocznik! - czytamy.
Wow. Ale ekipa.
Moc pozytywnej energii bije z tego zdjęcia!
Dream team.
Fajna grupa.

Wiedzieliście, że tyle znanych aktorek było razem na jednym roku?

Małgorzata Kożuchowska śpiewa "Shallow":

Zobacz wideo

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>