Edyta Górniak ma ekstrawaganckie zachcianki. Tofu z Londynu to nic w porównaniu do wyposażenia busa wartego kilkaset tysięcy

Edyta Górniak wyrusza w trasę koncertową. Jak przystało na prawdziwą diwę, ma gwiazdorskie wymagania odnośnie wyposażenia busa.

Choć Edyta Górniak stale odcina kupony od swojej popularności, wciąż ma ogromną rzeszę fanów, którzy niezmiennie kochają jej przeboje. To właśnie dlatego piosenkarka postanowiła wybrać się w trasę koncertową. "Fakt" dowiedział się, jakim busem wokalistka będzie podróżować. Jego wyposażenie jest nietypowe.

Zobacz wideo

Edyta Górniak ma gwiazdorskie wymagania

W 2018 roku Edyty Górniak dała serię akustycznych koncertów. Choć okazały się one ogromnym sukcesem, kosztowały piosenkarkę mnóstwo zdrowia. Dlatego w tym roku organizator nowej trasy koncertowej przygotował dla diwy specjalnie wyposażony autokar.

W wartym 800 tys. zł busie znajdą się m.in. telewizory, skórzane fotele i wyciskarki do cytryn. Jednak na życzenie Górniak zostaną też zamontowane specjalne nawilżacze, które wytworzą odpowiedni mikroklimat dla głosu Edyty. Dzięki nim wilgotność powietrza będzie sięgała nawet do 70 procent. Dzięki temu struny wokalistki będą regenerować się znacznie szybciej, a gwiazda już następnego dnia będzie gotowa do kolejnego koncertu.

Trzeba przyznać, że swoimi wymaganiami Edyta Górniak zbliża się do największych światowych gwiazd. Planujecie wybrać się na koncerty?

AD