Edyta Górniak ma ekstrawaganckie zachcianki. Tofu z Londynu to nic w porównaniu do wyposażenia busa wartego kilkaset tysięcy

Edyta Górniak wyrusza w trasę koncertową. Jak przystało na prawdziwą diwę, ma gwiazdorskie wymagania odnośnie wyposażenia busa.

Choć Edyta Górniak stale odcina kupony od swojej popularności, wciąż ma ogromną rzeszę fanów, którzy niezmiennie kochają jej przeboje. To właśnie dlatego piosenkarka postanowiła wybrać się w trasę koncertową. "Fakt" dowiedział się, jakim busem wokalistka będzie podróżować. Jego wyposażenie jest nietypowe.

Zobacz wideo

Edyta Górniak ma gwiazdorskie wymagania

W 2018 roku Edyty Górniak dała serię akustycznych koncertów. Choć okazały się one ogromnym sukcesem, kosztowały piosenkarkę mnóstwo zdrowia. Dlatego w tym roku organizator nowej trasy koncertowej przygotował dla diwy specjalnie wyposażony autokar.

W wartym 800 tys. zł busie znajdą się m.in. telewizory, skórzane fotele i wyciskarki do cytryn. Jednak na życzenie Górniak zostaną też zamontowane specjalne nawilżacze, które wytworzą odpowiedni mikroklimat dla głosu Edyty. Dzięki nim wilgotność powietrza będzie sięgała nawet do 70 procent. Dzięki temu struny wokalistki będą regenerować się znacznie szybciej, a gwiazda już następnego dnia będzie gotowa do kolejnego koncertu.

Trzeba przyznać, że swoimi wymaganiami Edyta Górniak zbliża się do największych światowych gwiazd. Planujecie wybrać się na koncerty?

AD

Więcej o:
Komentarze (30)
Edyta Górniak ma ekstrawaganckie zachcianki. Tofu z Londynu to nic w porównaniu do wyposażenia busa wartego kilkaset tysięcy
Zaloguj się
 • Gość: 5m1

  Oceniono 19 razy 15

  co ona ma z twarza

 • Gość: e rQ

  Oceniono 18 razy 14

  Co ona ma z facjata?

 • Gość: Mofinek

  Oceniono 17 razy 13

  Coś pod kopułą nie tak..w doopie się przewraca

 • Gość: Gosc

  Oceniono 16 razy 10

  Ubzdurala sobie, że jest wielka gwiazdą a dla mnie to jedna z wielu polskich piosenkarek. Gdy śpiewa, radia nie wyłączam ale płyt jej nie kupuje i nie chodzę na jej koncerty. Jaka zatem gwiazda? Kobito, zejdź na ziemię.

 • Gość: uuu

  Oceniono 13 razy 9

  Ale z tej Gorniak ekstrawagancka stara baba.Sloma z butow jej wychodzi.I chyba malolaty lub starsi ludzie sie nia zachwycaja , jej glosem.Ja tez jestem stara kobieta ale zastanawiam sie kto jej chce sluchac .Te jej wycia mozna wysluchac raz na koncercie a potem inni .Ona juz nie ma glosu i spiewa z plejbeku.

 • gucio1967

  Oceniono 8 razy 8

  A lewy lata helikopterem na zgrupowania i wszyscy go po zadku całują. Naści Edzia należy Ci się

 • Gość: gościówa

  Oceniono 7 razy 5

  i w Paryżu nie zrobisz z owsa ryżu.

 • Gość: gość

  Oceniono 13 razy 5

  chora psychicznie baba.

 • Gość: prawda

  Oceniono 10 razy 4

  Tylko Tworki a tam wyposażenie jest dla Dórniakowej idealne i może troszkę uleczy jej chory umysł !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX