Magda Gessler dogryzała Rosati na Instagramie. Aktorka komentuje jej zachowanie. Nie kryje niechęci

Weronika Rosati odniosła się do swojej ostatniej wymiany zdań z Magdą Gessler. W rozmowie z "Faktem" oceniła jej zachowanie jako "niefajne".
Zobacz wideo

12 grudnia Weronika Rosati świętowała pierwsze urodziny swojej córki, Elizabeth. Z tej okazji podarowała jej bransoletkę marki Swarovski i lalkę Elizabeth Taylor, która jest jej największą idolką. Prezent nie spodobał się Magdzie Gessler, która przyjaźni się z byłym partnerem aktorki i ojcem jej dziecka, Robertem Śmigielskim. Restauratorka napisała na Instagramie, że jest to "przesada".

Zobacz: Weronika Rosati pokazała, co podarowała córce z okazji pierwszych urodzin. Magda Gessler skomentowała: "Przesada"

Weronika Rosati i Magda Gessler dogryzają sobie na Instagramie

Rosati zdecydowała się jej odpowiedzieć. W komentarzu wyznała, że musiała zadbać o prezent za oboje rodziców. Zwróciła się do Gessler, że ona też raczej nie jest "zwolenniczką minimalizmu". Jednak na tym nie zakończyła się ich publiczna wymiana zdań. Pod zdjęciem Rosati z Katarzyną Zielińską i dziećmi restauratorka napisała, że "to staje się co najmniej manią". Zapyta się jej, po co tak epatuje macierzyństwem i że jest to "przykre".

Teraz Weronika Rosati skomentowała w "Fakcie" swoją publiczną przepychankę słowną z Magdą Gessler. Negatywnie oceniła zachowanie przyjaciółki byłego partnera i zaapelowała, że należy walczyć z hejtem.

Uważam, że takie negatywne komentarze są w ogóle nie na miejscu. Tym bardziej pod zdjęciem matki z dzieckiem w urodziny. Uważam, że to było trochę nietrafione i niefajne. Powinniśmy walczyć z każdym hejtem i dogryzaniem sobie - wyznała w wywiadzie.

Jak na razie Magda Gessler nie odniosła się do jej wypowiedzi. Znając jej temperament, na pewno za niedługo usłyszymy jej odpowiedź. Za kim jesteście?

AW

Więcej o:
Komentarze (34)
Weronika Rosati gorzko o zachowaniu Magdy Gessler: Było to trochę nietrafione i niefajne
Zaloguj się
 • Gość: Gosc

  Oceniono 62 razy 40

  Nie lubię Rosati ale ta stara pudernica niech zajmie się swoją brzydka córeczka i oddawaniem długu a nie komentowanie kogoś ile miałaś fagasow dzieci każde z innym idź wywietrz peruki na swieta

 • Oceniono 24 razy 16

  Według Gessler najlepszym prezentem dla dziecka babci i dziadka ojca jest chochla do nabierania zupy z gara

 • Gość: Nati

  Oceniono 43 razy 13

  Skoro pani Weronika nie życzy sobie komentarzy to dlaczego publikuje zdjęcia?? Skoro to robi i publicznie wypowiada się o swoim życiu prywatnym oraz o swoim partnerze to musi liczyć się z tym ze druga strona odpowie. Trochę to obłudne - walczyć z glejtem samemu hejtujac :(

 • Gość: gos

  Oceniono 39 razy 9

  Rosati wylała już takie hektolitry żenady, że może niech już zamilknie, bo swoimi wpisami i medialnym lamentem kompromituje się tak bardzo, ze aż litość bierze.
  Strzeliła sobie dziecko z żonatym facetem, który nie stroni od skoków w bok, a teraz gra pokrzywdzoną sierotkę i ma pretensje, ze dla niej nie odszedł od żony.
  Ma 40 lat na karku, pełno chorych związków za sobą, to już raczej nie jest niewinną małolatą, nad którą mamy sie użalać, tylko dorosłą kobietą wiedzącą co robi.
  Tylko dziecka szkoda, bo manipuluje nim od urodzenia i wkręca w te swoje Taylor-owskie chore fobie.
  Ta biedna Elizabeth - bo tak dokładnie dała na imię córce - jeszcze jest nieświadoma jak ma przechlapane.

 • Gość: gosc

  Oceniono 12 razy 6

  Weronika skomentowała w Fakcie....no nic dodać nic ująć.Komentarz Gesler o tym,ze to już mania i po co to robi - w punkt

 • Gość: gosc

  Oceniono 10 razy 4

  obie siebie warte...w kazdym cALU

 • Gość: ASDFG ++++++++++++

  Oceniono 15 razy 3

  .... Oboje siebie warte ....
  Ale książka Żuławskiego nocnik ciekawa .....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX