Blake Lively na Met Gala wyglądała najlepiej, ale to jej druga stylizacja ucieszy fanów "Plotkary"

To nie duch. Serena van der Woodsen, którą Blake Lively grała w hitowym serialu "Plotkara", wróciła. Po gali Met 2018 aktorka wybrała się na after party w szkolnej stylizacji i dawno nie wyglądała tak świeżo.

Po tym jak Blake Lively ze względu na rozmiar swojej spektakularnej, barokowej sukni została przetransportowana na galę Met 2018 specjalnym busem, na after party domu mody Versace pojawiła się w zdecydowanie wygodniejszej stylizacji.

Hollywoodzka piękność zaskoczyła wszystkich szkolnym kompletem. Tak zapamiętaliśmy ją jeszcze z roli licealistki Sereny van der Woodsen w hitowym serialu "Plotkara". To m.in. jemu aktorka zawdzięcza swoją popularność.

Na imprezę wybrała niebiesko-czerwony zestaw w kratę. Ten sam wzór pojawił się również na wysokich butach za kolano. Całość uzupełniła biała bluzka i prawie ta sama fryzura, w której wcześniej pozowała na czerwonym dywanie. Lively tym razem rozpuściła włosy. Wagary na całego.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

"Plotkara" 2.0, jak media nazwały szkolną stylówkę, w porównaniu do cesarskiej kreacji wypadała świeżo i seksownie. Co ciekawe, nikt nie podpowiadał aktorce co do wyboru tegorocznych stylizacji.

Podczas gdy rubinowa suknia z Met Gali 2018 to dzieło wspomnianego już Versace, znakiem zapytania pozostaje nazwisko projektanta odpowiedzialnego za mundurek Lively. W social mediach gwiazdy nie pojawił się żaden wpis na ten temat.

BK