Dziennikarka Polsatu walczy z rakiem. "On zmienia ludzi". Pokazała zdjęcie tuż przed ważną operacją

"Jutro go wytną... Wykopię dziada prosto do kosza na odpady medyczne" - napisała na swoim profilu na Facebooku Joanna Górska. Dziennikarka Polsatu zakończyła chemioterapię i teraz czeka ją operacja wycięcia guza.

Joanna Górska od miesięcy zmaga się z rakiem piersi. Dziennikarka Polsatu w październiku ubiegłego roku o chorobie poinformowała za pośrednictwem Facebooka. 

Jak się okazuje, Górska zakończyła już chemioterapię i czeka ją teraz jeszcze operacja wycięcia guza. W sieci pokazała zdjęcie tuż sprzed operacji, która czeka ją w czwartek. Pozuje na nim w koszulce z napisem "Cancer fighters", co z angielskiego znaczy po prostu "Walczący z rakiem".

Można się bać, nawet bardzo. Można zwątpić, nawet kilka razy. Ale nigdy, przenigdy nie można się poddać. Jutro go wytną... Wykopię dziada prosto do kosza na odpady medyczne. Liczę, że nie wróci, ale w razie drugiej rundy, będę silna - czytamy na Facebooku Joanny Górskiej.
Rak zmienia ludzi, wszyscy tak mówią. Nie wiadomo czy przez to, że chemia uszkadza układ nerwowy, czy przez bagaż bolesnych przeżyć i doświadczeń. Już nic nie jest takie jak było. Czuje się głębiej, widzi się więcej... i naprawdę duperele ma się w d*&@ie. Wszystkiego dobrego. Doceniajcie to co macie, a zdrowie i miłość w pierwszej kolejności - dodała.

Dziennikarce życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

MM

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.