Margaret ocenia swoje szanse na reprezentowanie Szwecji na Eurowizji. "Mówię totalnie szczerze"

Margaret wzięła udział w półfinale "Melodifestivalen", czyli szwedzkich eliminacji do 63. Konkursu Piosenki Eurowizji. Teraz skomentowała swój występ.

W sobotę wieczorem odbył się półfinał "Melodiefestivalen", czyli szwedzkich eliminacji do Eurowizji. Podczas konkursu wystąpiła polska wokalistka Margaret, która zaśpiewała utwór "In my Cabana".

Dzięki swojemu występowi zajęła 4. miejsce i wystąpi w tzw. koncercie "drugiej szansy", który odbędzie się już 3. marca. A to oznacza, że Margaret ma spore szanse na reprezentowanie Szwecji w Konkursie Piosenki Eurowizji. Sama piosenkarka nie spodziewała się, że zajdzie tak daleko. 

Nie było takich myśli, czy się dostanę, czy to dobrze, czy źle, ponieważ był focus na to, żeby dobrze wystąpić. Chciałam, po prostu, skupić się na tym występie i tak było - powiedziała w rozmowie z Plotkiem. 

Margaret zdradziła też, czy się stresowała, i od kogo dostała najwięcej wsparcia. Więcej szczegółów poznacie w załączonym wideo.

Widzieliście występ Margaret? Podobał Wam się?

MT

Więcej o:
Komentarze (39)
Margaret ma coraz większe szanse na reprezentowanie Szwecji na Eurowizji. Komentuje swoje show. "Był focus na to, żeby dobrze wystąpić"
Zaloguj się
 • najgorszy-sort-polakow

  Oceniono 18 razy 8

  zamiast kibicować rodaczce większość utopiłaby ją z zazdrości i zawiści w łyżeczce wody ....

 • Gość: ZZ

  Oceniono 13 razy 7

  Świetny wybór. Szwecja to kraj wielu talentów wokalnych i wielkie wyzwanie. Czwarte miejsce to już wielki sukces (naprawdę wielki). Gratulacje. A gdyby .... byłoby pięknie. Kibicujemy M.

 • Gość: Dana

  Oceniono 9 razy 5

  Brawo Margaret! Mam już swoje -świąt lat, ale kiedy była cisza z Abbą, a była po latach 80-tych, ja cały czas byłam ich fanką. Teraz też mam " nosa" i Margaret będzie górą!

 • gazkom

  Oceniono 13 razy 3

  Czy to aby nie jest niepoprawne politycznie, aby Szwecję reprezentowała biała blondynka? Choć fakt, że jest kobietą już jest jakimś postępem.

 • Gość: starajara

  Oceniono 3 razy 1

  Super !!!

 • 0

  Polska może w całości zagłosować na Szwecję i na swoją rodaczkę, co dałoby jej spore szanse na zajęcie wysokiego miejsca w finale konkursu Eurowizji. Mi się podoba to rozwiązanie. Jestem za.

 • Oceniono 16 razy 0

  Czy wy wiecie jak działa Melodifestivalen?????? Nie wiadomo czy zajęła 3. miejsce czy 4.... Po prostu 4 wchodziła na scene i stą się wzięło to "NUMBER 4" Zdobycie 3/4 miejsca to nie jest "duża szansa na reprezentowanie Szwecji". I jeszcze jedno: Czy wy jesteście głusi jacyś? Ta piosenka nie jest nawet podobana do Havany....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX