Sława Margaret dotarła za ocean. Pisze o niej jeden z najpopularniejszych amerykańskich blogerów. Polscy fani pękają z dumy

Margaret ma powody do dumy. Jeden z najbardziej znanych amerykańskich blogerów skomplementował jej muzykę.

Perez Hilton jest jednym z najbardziej liczących się amerykańskich blogerów show-biznesowych. Margaret to piosenkarka znana jest głównie w Polsce, choć jej bezbłędny angielski i świetne aranżacje czynią z niej idealny "towar eksportowy".

I teraz właśnie na blogu Hiltona ukazał się pochlebny artykuł o naszej rodaczce.

Jeżeli lubicie Zarę Larsson i Annę-Marię, to powinniście też sięgnąć po Margaret. Też jest Europejką i w podobny sposób brzmi i śpiewa - czytamy w krótkiej notce.

Po porównaniu następuję ten oto uroczy komentarz:

Kochamy was, nasze europejskie dziewczyny pop!

Artykułem pochwaliła się na Instagramie sama Margaret.

 

Piosenkarka ma grono oddanych fanów, którzy nie przeszli obok tego obojętnie.

Boże, Gosia! Super cieszę się, że spełniasz marzenia swoje, ale i przy okazji nasze. Jesteś najlepszą idolką, wiem, wiem, powtarzam się, no ale cóż... Kocham mocniutko!
Teraz to czekać na duet z Britney Spears i moje życie będzie spełnione.
Przecież Zara Larsson Małgorzacie nierówna... Zara mogłaby co najwyżej za chórki robić - pisały.

Gratulujemy! A niedługo przed Margaret spore wyzwanie, ponieważ piosenkarka walczy o możliwość reprezentowania Polski na festiwalu Eurowizji w Szwecji. Na razie, pokonując 3 tysiące chętnych, zakwalifikowała się do szwedzkich preselekcji. Zaśpiewa tam piosenkę "In My Cabana". Już raz próbowała swoich sił, ale w 2016 roku pokonana przez Michała Szpaka, zajęła ostatecznie 2. miejsce.

JZ