"Pitbull. Ostatni pies". Jest już oficjalny zwiastun filmu. Wszystkie oczy zwrócone na Dodę. "Aż mi szczena opadła"

W sieci pojawił się zwiastun filmu "Pitbull. Ostatni pies". W kinach zobaczycie go od 15 marca.

Po wielu zapowiedziach, zdjęciach, wywiadach aktorów - wreszcie jest. Do sieci trafił oficjalny zwiastun filmu Pasikowskiego "Pitbull. Ostatni pies". Choć do kin wejdzie w marcu, już wzbudza wiele emocji. "Pitbull" to przecież jeden z ulubionych seriali Polaków. 

"Pitbull. Ostatni pies". O czym będzie?

Akcja "Pitbulla" rozpoczyna się w momencie, kiedy ginie Soczek, partner Majamiego. Policjanci chcą za wszelką cenę schwytać sprawcę. By rozprawić się z gangsterami, stołeczny komendant ściąga do stolicy doświadczonych funkcjonariuszy. W Warszawie pojawiają się Despero, Metyl i Nielat, zwany teraz Quantico. W walce o "władzę" nad miastem (toczonej między gangami z Wołomina i Pruszkowa) bierze też udział czwarty gracz - Czarna Wdowa. 

"Pitbull. Ostatni pies". W kogo wcieli się Doda? 

Największą niespodzianką w "Pitbullu" jest na pewno Doda, której udział w filmie od początku wzbudzał wiele emocji. Rabczewska zagra żonę brutalnego gangstera, który zostanie zabity na jej oczach, a ona przejmie jego biznes. Doda od dawna powtarzała, że nie może doczekać się premiery. Na swoim Instagramie w niedzielny wieczór wyznała, że przed wypuszczeniem zwiastuna, nie może zasnąć. 

Po obejrzeniu trailera jedno jest pewne - Doda bardzo wczuła się w swoją rolę i rzeczywiście jej bohaterka jest jedną z ważniejszych postaci w "Pitbullu". 

 

Fani wokalistki nie kryją swojego zachwycenia. 

Jest sztos!!! Genialna jesteś!
Super wypadłaś! Aż mi szczena opadła, pozostaje czekać na całość. 
Genialny zwiastun, świetna gra aktorska! Nie mogę się doczekać całości. Mega pasujesz do tej roli - piszą jej w komentarzach. 

Pora na Waszą ocenę. Wybieracie się do kin?

JT 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.