Pamiętacie pulchną Juanitę z "Gotowych na wszystko"? Dzisiaj aktorka ma 15 lat i zeszczuplała. Nie poznacie jej

Madison De La Garza zagrała Juanitę w "Gotowych na wszystko". Jak dzisiaj wygląda? Po pulchnej dziewczynce nie ma śladu.

Madison De La Garza miała 7 lat, kiedy zaczęła grać w serialu "Gotowe na wszystko". Wcieliła się w rolę pulchnej Juanity, serialowej córki Gabrielle granej przez Evę Longorię. Od tamtego czasu minęło kolejnych 7 lat, więc drugie tyle życia Madison. Jak teraz wygląda tamta dziewczynka, która prywatnie jest przyrodnią siostrą Demi Lovato?

Przede wszystkim zeszczuplała, a niewielka nadwaga praktycznie nie rzuca się w oczy. Widać jednak, że Madison wyraźnie wyładniała. Trudno w niej rozpoznać tamtą dziewczynkę z serialu.

>>>>>>>>>>>> ZOBACZ ZDJĘCIA

Madison nie zrezygnowała całkowicie z aktorstwa, choć grywa rzadko. Po roli w "Gotowych na wszystko" zagrała w serialu "Bad Teacher" oraz w ubiegłym roku w filmie "Caged No More". Dużo ćwiczy i to właśnie sport umożliwił jej zrzucenie wielu nadmiarowych kilogramów. Na Instagramie pokazuje zdjęcia, na których widzimy ją wykonującą skomplikowane ćwiczenia fizyczne. Niewykluczone zatem, że za jakiś czas zobaczymy ją jeszcze szczuplejszą.

JZ

Komentarze (12)
Madison De La Garza zagrała w "Gotowych na wszystko". Dzisiaj ma 15 lat i zeszczuplała. NIe poznacie jej
Zaloguj się
 • Gość: nn

  Oceniono 7 razy 5

  kolczyk w nosie jak u byka!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Qweazx

  Oceniono 3 razy 3

  Huanita! 😉

 • Gość: hallo

  Oceniono 7 razy 3

  Dalej buźka pucka

 • Gość: M

  Oceniono 13 razy 1

  Niech mi ktoś powiedzieć gdzie u tej dziewczynki widać nadwagę której ja nie widzę.. owszem ma pulchną buzię ale jest jeszcze młodziutka

 • Gość: Emi

  0

  Prywatnie siostra Demi Lovato

 • Gość: Czokoy

  Oceniono 8 razy 0

  do szczupłych to jej jeszcze daleko

 • boo-boo

  Oceniono 5 razy -1

  Zgubi jeszcze z jakieś 8 kg, pozbędzie się tego żelastwa z nosa i będzie całkiem ładna laska- tym bardziej, że twarz ma bardzo ładną.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX