Robert Lewandowski został projektantem? Wróblewska krytykuje jego nową kampanię: To niepotrzebne i mało wiarygodne

Vistula pochwaliła się efektami współpracy z Robertem Lewandowskim. Piłkarz nie tylko został twarzą kolekcji, ale również ją "zaprojektował". Nie spodobało się to znanej z ciętego języka Dorocie Wróblewskiej.

Robert Lewandowski reklamuje markę "Vistula" już od dłuższego czasu. Tym razem ich współpraca weszła na wyszły poziom, ponieważ piłkarz Bayernu Monachium współtworzył najnowszą kolekcję na sezon jesień-zima 2017/18. W efekcie powstała wyjątkowa linia "Robert Lewandowski Collection", która jest połączeniem klasyki i najnowszych trendów. Znajdziemy w niej elementy zarówno eleganckie, jak i te bardziej casual.

Dorota Wróblewska trafnie zauważyła, że współpraca Lewandowskiego z Vistulą wpisała się w nowy trend tworzenia mody przez osoby nie mające o niej pojęcia. Projektować chcą gwiazdy muzyki, filmu i sportu, tylko co to ma wspólnego z modą? 

I tak jak dobrym pomysłem była kampania wizerunkowa z piłkarzem, tak tworzenie ideologii i robienie ze sportowca projektanta jest kompletnie niepotrzebne i mało wiarygodne - stwierdziła Dorota Wróblewska.

Swoją wypowiedź krótko podsumowała.

Może lepiej napisać, że Robert Lewandowski wcielił się w rolę stylisty.

Część fanów Wróblewskiej podzieliło jej opinię.

W Polsce każdy celebryta jest projektantem. Taki mamy klimat.
Dokładnie. Nie ma większej głupoty niż to ,,bycie projektantem". Efekt odwrotny do zamierzonego. To tak samo jak z pisaniem książek przez celebrytów.
U nas każdy pisze książki, to i projektować też widać może.

A wy, co o tym myślicie?

AG

Durczok wraca na salony. "Po tym, co mnie w życiu spotkało...". Mówi nam też o nowej partnerce i synu