Mark Zuckerberg znów został ojcem! Pokazał zdjęcie drugiej córki. Napisał do niej wzruszający list

Mark Zuckerberg właśnie pochwaliła się na Facebooku (a jakże) narodzinami drugiej córki. Razem z matką dziewczynki Priscillą Chan napisali do niej list.

Mark Zuckerberg i Priscilla Chan powitali właśnie na świecie swoją drugą córkę. Na Facebooku para pokazała zdjęcie nowo narodzonej dziewczynki o imieniu August (po. Sierpień).

Mark Zuckerberg pisze list do córki

Zuckerberga, podobnie jak zrobił to po narodzinach pierwszej córki Max w 2015 roku, opublikował także i teraz list do nowo narodzonej August. Założyciel Facebooka ma nadzieję, że ta zawsze będzie miała czas, by cieszyć się życiem, a zwłaszcza dzieciństwem.

Witaj na świecie! (...) Gdy dorośniesz, będzie na pewno bardzo zajęta, ale mamy nadzieję, że będziesz zawsze znajdowała czas, aby powąchać kwiaty, czy pozbierać liście. (...) Wierzymy, że będziesz miała czas, by zrobić tyle okrążeń salonu w szaleńczym biegu, ile będziesz miała ochoty, że będziesz ucinała sobie wiele drzemek. Obyś była śpiochem! Mam nadzieję, że nawet we śnie będziesz czuła, jak bardzo Cię kochamy.

Słowa rodziców wzruszają i skłaniają do zastanowienia. Zwłaszcza w świecie, który wydaje się promować jedynie pęd za karierą, w którym dzieci już od najmłodszych lat zaprzęgane są do wyścigu szczurów.

Dzieciństwo jest magiczne. Tylko raz jest się jej dzieckiem, więc nie trwoń czasu na martwienie się przyszłością. Masz od tego nas, a my zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by ten świat był lepszym miejscem dla dzieci twojego pokolenia.

List kończy zapewnienie o bezgranicznej miłości.

August, kochamy cię i cieszymy się na wspólną przygodę, którą z tobą przeżyjemy. Życzymy ci życia pełnego miłości i radości.

Serdecznie gratulujemy całej rodzinie!

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.