"Przyjaciółki" wracają! Ruszyły zdjęcia do nowego sezonu. Emisja na wiosnę

Nowa seria "Przyjaciółek" będzie liczyć 12 odcinków, a zdjęcia do nich potrwają do kwietnia przyszłego roku. Produkcja sezonu 7. ruszyły 8 grudnia.

Sceny z finałowego odcinka 6. sezon "Przyjaciółek" pozostawiły widzów z wieloma pytaniami bez odpowiedzi. Widzowie obawiali się o życie Jerzego (Mariusz Bonaszewski). Możemy jednak zdradzić, że Zuza ( Anita Sokołowska ) zjawi się w szpitalu i wyzna mu miłość. Czy Jerzy wybaczy Zuzie zdradę? Możemy jeszcze zdradzić, że Patrycja (Joanna Liszowska) będzie przeżywała dramat, gdyż Michał (Marcin Rogacewicz), od wyjazdu do Danii, ani razu nie odwiedził rodziny! Robert (Krzysztof Wieszczek) przeniesie się do Warszawy, a Inga (Małgorzata Socha) skrycie liczy, że ponownie poprosi ją o rękę.

Finał szóstego sezonu nie pozostawił wątpliwości, że Anka (Magdalena Stużyńska - Brauer) może ponownie zaufać Pawłowi ( Bartek Kasprzykowski ) i miłość rozkwitnie na nowo! Jednak jedną z romantycznych nocy przerwie Leszek (Przemysław Sadowski), co wzbudzi zazdrość Pawła.

Świetna wiadomość dla fanek Marka Bukowskiego! Przystojny aktor dołączył do obsady ulubionego serialu Polek! Marek Bukowski wystąpi w roli Jana, przyjaciela z dzieciństwa jednej z przyjaciółek. Której? Tego jeszcze nie zdradzamy! Zapewniamy jednak, że nowa postać dostarczy widzom wielu emocji!  W siódmej serii serialu " Przyjaciółki " obok Małgorzaty Sochy , Joanny Liszowskiej, Anity Sokołowskiej i Magdaleny Stużyńskiej-Brauer wystąpi plejada aktorów, a wśród nich kluczowi aktorzy z poprzednich sezonów, m.in.: Agnieszka Sienkiewicz, Marcin Rogacewicz, Bartek Kasprzykowski, Ewa Kasprzyk, Dorota Kolak, Mikołaj Krawczyk, Marcin Korcz, Modest Ruciński, Mariusz Bonaszewski i Przemysław Sadowski. W nowych odcinkach do obsady dołączy Marek Bukowski. Kto jeszcze zagra w nowym sezonie?

Przekonamy się wiosną na antenie Telewizji Polsat!  Producentem wykonawczym serialu jest Akson Studio. Reżyserem i operatorem, tak samo jak w poprzednich sezonach, jest Grzegorz Kuczeriszka, a autorką scenariusza jest Beata Pasek. Siódmy sezon "Przyjaciółek" będzie liczył 12 odcinków.

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.