"Przyjaciółki". Będzie kolejna CIĄŻA?! Testy nie wychodzą jednoznacznie

Co wydarzy się w 7 odcinku serialu "Przyjaciółki"?

Już dziś kolejny odcinek serialu " Przyjaciółki ", a w nim ciąża z zaskoczenia, skrzętnie skrywana tajemnica wychodzi na jaw, nowy rozdział bez teściowej pod jednym dachem i medytacja, która pomaga we wzroście duchowym. Jak Inga ( Małgorzata Socha ), Zuza (Anita Sokołowska), Patrycja ( Joanna Liszowska ) i Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) opanują ten zamęt?

<< ZOBACZ ZDJĘCIA Z ODCINKA >>

Indze spóźnia się miesiączka, jest przerażona, że mogła zajść w ciążę z Robertem (Krzysztof Wieszczek). Wynik testu ciążowego nie jest jednoznaczny Robert proponuje Indze, by go odwiedziła w Londynie, a ona wypala, że najprawdopodobniej jest z nim w ciąży. Jak Robert przyjmie tę wiadomość? Patrycja i Michał (Marcin Rogacewicz) oddychają z ulgą, bo nadopiekuńcza mamusia wraca na dobre do swojego mieszkania. Wojtek (Lesław Żurek) przyjeżdża pod dom Zuzy. Chce dowiedzieć się, czy Zuza zamierza znowu wyjechać z Jerzym (Mariusz Bonaszewski). Markiewicz idzie do "swojego" banku, by podjąć tam pracę, ale po spotkaniu z Adamem (Mateusz Grydlik) odkłada tę decyzję na później. Jerzy dowiaduje się od córki, że Zuza była w ciąży z Wojtkiem. Dochodzi do kłótni między partnerami. Paweł (Bartek Kasprzykowski - uczestnik show " Twoja Twarz Brzmi Znajomo ") zmienia tryb życia, zaczyna się zdrowo odżywiać, dba o siebie, a nawet medytuje.

Medytacja pomaga mi we wzroście duchowym. Dzięki niej patrzę na świat z pokorą.

Paweł nie daje za wygraną i próbuje przekonać do siebie Ankę. Strzeleckiej trudno jest uwierzyć w nagłą przemianę byłego męża. Natomiast on jest przekonany, że odkąd ponownie zamieszkał z byłą żoną, ich relacje są na zupełnie innej płaszczyźnie.

A jak zareaguje Leszek (Przemysław Sadowski), na wieść, że Paweł zamieszkał u Anki? W nocy Strzelecka odbiera telefon od Leszka z informacją, że ich dzieci wylądowały w szpitalu. Czy przyjaciółki przezwyciężą góry problemów i uciążliwych przeszkód?

Przekonamy się już dziś, o godzinie 21:05 w Polsacie. Zapraszamy!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.