Nawet boskiej J.Lo zdarzają się wpadki. Gdy tańczy się tak energicznie, czasem coś może "wypaść" z sukienki

Jennifer Lopez

To nie ominie żadnej gwiazdy! Każda ma na swoim koncie jakąś wpadkę, każda choć raz pokazała niechcący trochę za dużo. Tym razem naszym oczom ukazało się coś, czego z pewnością Jennifer Lopez odsłaniać nie chciała.

Jennifer Lopez zawsze wygląda nieskazitelnie, co ostatnio udowodniła wrzucając do sieci zdjęcia, na których pozowała bez grama makijażu . Na wielkich wyjściach również olśniewa i zachwyca doskonale dobranymi kreacjami. Okazuje się jednak, że nawet jej zdarzają się małe garderobiane wpadki.

J.Lo bawiła się we wtorek w Nowym Jorku, gdzie wraz z przyjaciółmi świętowała z okazji premiery swojej nowej płyty "A.K.A.". Gwiazda dała się ponieść muzyce i tańczyła w najlepsze. W pewnym momencie wydekoltowana sukienka spłatała jej figla. Gdy Lopez podniosła ręce do góry, kreacja osunęła się lekko w dół odsłaniając silikonową nakładkę na pierś, która miała ją uchronić przed prześwitywaniem sutka.

<< ZOBACZ WPADKĘ JENNIFER LOPEZ NA PARKIECIE >>

Szybko zorientowała się co się stało i mimo że nie tańczyła już tak energicznie, nadal nie schodziła z parkietu. Jednak, gdy opuściła klub minę miała nietęgą. Widocznie musiała się trochę zdenerwować. Nie ma się zresztą co dziwić - w końcu nikt nie chciałby zaliczyć takiej wpadki.

aga

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.