Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała metamorfozę pokoju córki. "Jest chyba jeszcze piękniej"

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w październiku ogłosiła, że wraz z rodziną planują się przeprowadzić. Teraz pokazała metamorfozę pokoju małej Bianki.

Bądź na bieżąco. Więcej artykułów o bohaterach telewizyjnych show przeczytasz na Gazeta.pl.

Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak to jedna z tych par, której udało się stworzyć szczęśliwe małżeństwo po programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Zyskali ogromną sympatię widzów, którzy teraz śledzą ich prywatne życie w social mediach. W październiku zapowiedzieli, że ich rodzinę czeka duża zmiana. Przeprowadzili się.

'Ślub od pierwszego wejrzenia' "Ślub od pierwszego wejrzenia". Co słychać u uczestników trzeciej edycji show?

Anita Szydłowska ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała pokój córki

W październiku Anita Szydłowska przyznała, że w starym mieszkaniu jej córka Bianka miała problemy ze snem, które minęły po zmianie lokalizacji. Dziewczynka zamieszkała w nowym pokoju, w którym jej mama niedawno zdecydowała się przeprowadzić metamorfozę. Anita pokazała na InstaStories proces wprowadzania zmian w sypialni córki.

Teraz zobaczcie jaką metamorfozę przeszedł pokoik Bianeczki.

Adam i Tayah z brytyjskiego 'Ślubu od pierwszego wejrzenia' "ŚOPW". Pan młody pomylił druhnę z żoną

Mogliśmy zobaczyć zdjęcia "przed" i "po".

Całkiem niedawno wyglądał tak - było szaro, czarno i kompletnie nie przypominało to pokoiku małej dziewczynki. Postanowiliśmy więc zrobić projekt, ale nie spodziewałam się, że wyjdzie aż tak pięknie.

Faktycznie na fotografii widzimy białe ściany, łóżeczko w kolorze ciemnej zieleni i grafitową kanapę. Na kolejnej relacji Anita pokazała projekt pokoiku Bianki. Wnętrze miało być utrzymane w jasnych, pastelowych barwach, a na ścianach widnieć tapeta z leśnym motywem.

Zaczęło się od malowania i tapetowania ścian. Na szczęście udało nam się znaleźć naprawdę wspaniałego fachowca. Przez cały czas remontu Bianka nie mogła wchodzić do swojego pokoju, to miała być niespodzianka. No i się udała!

Projekt został zrealizowany, mała Bianka może cieszyć się nowym wystrojem. A wam? Jak podoba się metamorfoza wnętrza?

Więcej o: