"Hotel Paradise". Padło pierwsze wyznanie miłości! Jeden z panów przesadził: Kornelka, za dużo jesz i to czasami widać

Kolejny odcinek "Hotelu Paradise" za nami. Simon zdradził, że wyznał miłość Bibi, po czym nieświadomie (?) obraził jej programową koleżankę.

Kolejny odcinek "Hotelu Paradise" dostarczył widzom sporo emocji. Niektórzy mogli poczuć się zażenowani, słuchając wywodów niektórych uczestników. Simon przeszedł samego siebie. Jego żart, sprawił przykrość jednej z uczestniczek.

Zobacz wideo "Hotel Paradise". Takiej euforii dawno nie było! Kornelia wróciła do gry, a uczestnicy już zastanawiają się jak

"Hotel Paradise". Padło pierwsze wyznanie miłości! Jeden z panów przesadził: Kornelka, za dużo jesz i to czasami widać

Odcinek zaczął się od specjalnej gry. Uczestnicy musieli odpowiadać szczerze na pytania, które wylosowali na specjalnym kole. Niestety, pojawiły się też wyzwania, które mogły sprawić niektórym przykrość. Simon nieco oszukiwał i "wykręcił" zadanie, by skrytykować innych. Kornelię obraził.

Za dużo jesz i to czasami widać - wypalił.

Kiedy inni zobaczyli, że dziewczynie zrobiło się smutno, zaczęli ją pocieszać.

Ty wiesz, że kręcimy sobie beczkę? Masz fajną figurę! Weź się nie przejmuj - dodał Krystian, który wcześniej wytknął koleżance problem w bardziej subtelny sposób.
 

Druga cześć 45. odcinka rozpoczęła się od flirtu między Maurycym a Justyną, po czym zachwycona kobieta wyszła z willi i w ubraniu wskoczyła do basenu. W ślad za nią poszły dwie inne uczestniczki.

Wiadomo, co na pierwszy rzut oka Justyna ma najfajniejszego - stwierdził Krzysztof. Figurę też ma dobrą - dodał.
Justyna jest graczem, uważam, że jej zachowanie jest groteskowe w pewnych momentach - oceniła nową koleżankę Kornelia, która drży o swój dalszy udział w programie.

Panowie z kolei byli zachwyceni, nie tyle sylwetką nowej uczestniczki, co jej... piersiami.

Moim marzeniem było zrobić sobie piersi i nos. Myślałam, że odzyskam poczucie własnej wartości, co okazało się później nieprawdą. (...) Operacje nie były mi potrzebne - poinformowała Justyna.
 

Jak myślicie, kto tym razem pożegna się z show?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.