"My Way". Za nami premiera reality show z Edytą Górniak. Gwiazda nie wsiadła za kółko. Zamiast tego były wspomnienia z rozwodu

"My Way". Od dziś widzowie mogą śledzić postępy, jakie Edyta Górniak robi podczas nauki jazdy samochodem. Jak jej poszło? W pierwszym odcinku nawet nie ruszyła z podjazdu.

"My Way" zadebiutował w jesiennej ramówce TVN. Idea programu jest prosta: kamery towarzyszą Edycie Górniak podczas nauki jazdy samochodem. Dla fanów to dodatkowa gratka, ponieważ mogą oglądać swoją ulubienicę w niecodziennej sytuacji.

"My Way". Edyta Górniak uczy się jeździć samochodem 

Śmiało można powiedzieć, że życie Edyty Górniak jest pełne sukcesów. Niestety, wcześnie rozpoczęta kariera ma swoją cenę. W momencie, gdy rówieśnicy gwiazdy wkraczali w dorosłość i robili prawo jazdy, ona "koncertowała już na Broadwayu.

Pierwsze spotkanie z kursantem było dla Górniak bardzo emocjonujące. Wokalistka nie potrafiła powstrzymać nerwowego śmiechu.

Na serio będę się uczyć jeździć? Pan wierzy, że mnie pan nauczy? - nie dowierzała Edyta.

Ostatecznie gwiazda nie siadła za kółkiem. Powód? Nieodpowiednie obuwie, a konkretnie szpilki. Co ciekawe, Górniak wydawała się być zdziwiona, gdy instruktor powiedział jej, że w takich butach nie powinno się jeździć autem. Nie mniejszą egzotyką okazało się być dla niej tankowanie samochodu na stacji benzynowej.

Ja bym nie chciała, żeby ktokolwiek zrobił mi zdjęcie z taką rurą - wyznała rozbawiona diwa.

Ostatecznie Edyta zdecydowała się zmienić obuwie na płaskie. W międzyczasie dowiedziała się też, że Allan znowu nie poszedł do szkoły, co skomentowała krótko: zatłukę.

Zgodnie z zamysłem, w programie Edyta Górniak ma się uczyć jeździć samochodem. W dzisiejszym odcinku nie prowadziła jednak auta. Wyznała nawet, że z motywacją do nauki bywa różnie.

Czasem błyszczy, a czasem chowa się pod koc - powiedziała szczerze.

Rzeczywiście, relacja z nauki jazdy nie była szczególnie emocjonująca. Ciekawie zrobiło się dopiero wtedy, gdy Edyta siadła na wprost kamery i zaczęła opowiadać o życiu rodzinnym, a konkretnie o jego braku. Gwiazda wyznała, że brakuje jej tego.

Dla mnie magią jest to, że mogę wrócić do domu i tam ktoś jest, że pachnie obiad, że położę się i ktoś przyjdzie do mnie - wyznała wzruszona.

Dodała też, że rozwód z Dariuszem Krupą był dla niej bardzo traumatycznym przeżyciem. We wspomnieniach przyznała, że długo nie mogła powstrzymać łez i często płakała.

Oglądaliście pierwszy odcinek "My Way"?

Czy Edyta Górniak myśli o zakończeniu kariery? "Czasem mówię sobie dość, dość, dość":

Więcej o:
Komentarze (39)
"My Way". Za nami premiera reality show z Edytą Górniak. Gwiazda nie wsiadła za kółko
Zaloguj się
 • Gość: Iga

  Oceniono 8 razy 8

  Pierwsze spotkanie z kursantem? To ona miała kogoś uczyć?

 • Gość: gość

  Oceniono 8 razy 8

  dostała 1 000 000 zł za program, to może robić z siebie pajaca

 • Gość: pecia

  Oceniono 7 razy 7

  Ludzie co wy oglądacie; nie macie ambicji na coś więcej , mądrzej . ciekawiej wybierajcie programy które dadzą wam coś dobrego .

 • Gość: lelek

  Oceniono 7 razy 7

  mega beznadziejny program - nuda i dziadostwo, a Edycia sztuczna pańcia

 • ghs blar

  Oceniono 9 razy 7

  Pół godziny reklamy Skody. Tragedia.

 • Gość: Karol

  Oceniono 21 razy 7

  Fascynuje mnie jak to jest, że panie takie jak Górniak czy Doda, które właściwie nie nagrały żadnych przebojów ( czy prawie żadnych ) są tak popularne. Skąd to się bierze ?

 • Gość: Zofia

  Oceniono 4 razy 4

  Fakt wyjścia przed Nią za mąż za tego gościa zawsze był dla mnie niezrozumiały nawet przy tezie że miłość jest ślepa

 • Gość: amp

  Oceniono 6 razy 4

  Ta upadla diwa robi wszystko tylko nie spiewa

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX