"Taniec z Gwiazdami". Nieczyste zagranie Gimpera w walce o finał. Youtuber oferował benefity za wysyłanie na niego SMS-ów

Gimper zatańczy w finale "Tańca z gwiazdami". Wielu widzów jest oburzonych tym, że Youtuber pokonał Macademian Girl, która była lepiej punktowana od niego przez jury. Pikanterii dodaje fakt, że gwiazdor internetu oferował internautom benefity w zamian za głosowanie.

Emocje na parkiecie "Tańca z Gwiazdami" sięgają zenitu. W półfinałowym odcinku z programem pożegnała się Macademian Girl, który była typowana jako faworytka do zdobycia Kryształowej Kuli. W drodze do finału pokonał ją Gimper. Decyzję widzów ostro skrytykowała m.in. Anna Nowak-Ibisz, która powiedziała, że dla produkcji liczą się wyłącznie przychody z SMS-ów. Tymczasem okazuje się, że Youtuber w zamian za głosy oferował profity swoim fanom.

Zobacz wideo

"Taniec z Gwiazdami". Gimper oferował benefity w zamian za wysłanie SMS-ów

Kilka godzin przed półfinałowym odcinkiem Gimper zamieścił na InstaStory filmiki, w których zachęcał fanów do wysyłania SMS-ów. W zamian za głosy część internautów miała otrzymać dostęp do jednej z popularnych grup Youtubera na Facebooku.

Jeżeli zagłosujecie na nas w trakcie odcinka i wyślecie screen potwierdzenia na maila, to możecie otrzymać "unbana" na "Hajsownikach". Jest to jednorazowa okazja, tak więc gorąco was do tego zachęcam. Jest to taki ukłon od nas dla was, żeby w jakikolwiek sposób wynagrodzić wam to, że jesteście z nami - powiedział Gimper.

Gimper zachęca fanów do wysyłania esemesówGimper zachęca fanów do wysyłania esemesów Instagram

Chodzi dokładnie o "Hajsowników Gimpera", czyli grupę zrzeszającą fanów twórczości gwiazdy Youtube'a. Jest to miejsce, w którym internauci wchodzą w dyskusję z Gimperem, publikują zabawne filmiki, tworzą proste gry. Jednym słowem jest to prężnie działająca społeczność. Tomek zadeklarował się, że po wysłaniu SMS-a, każda zablokowana osoba zyska ponowny dostęp do grupy.

Jak oceniacie jego zachowanie?

AD

Więcej o:
Komentarze (444)
Nieczyste zagranie Gimpera w walce o finał. Youtuber oferował benefity za wysyłanie na niego SMS-ów
Zaloguj się
 • Gość: AH ten plotek

  Oceniono 86 razy 60

  Beke mam z tych wszystkich ludzi co piszą że oszukane, dyskwalifikacja itp. ludzie taniec z gwiazdami jest po to by zarobić a wiedząc że gimper ma masę fanów to jasne jest że na niego zagłosują. A to że obiecał że odbanuje osoby, to co was to obchodzi? w Życiu trzeba być chytrym by coś osiągnąć, wyjmijcie bolce z tyłka bo jesteście zbyt sztywni.

 • Gość: no ja

  Oceniono 60 razy 44

  Nie musieli wysyłać SMSa, mogli głosować za darmo na stronie :)
  Taka mała uwaga ;)

 • Gość: Krystian

  Oceniono 54 razy 32

  Nigdy nie spodziewałbym się, że masy ludzi będą aż tak zaślepione i bezmyślne, krytykujecie uczestnika za to że zachęcał ludzi do głosowania na siebie? Tamara mówiła: "Jeśli zagłosujecie na parę nr. 2 to będę bardzo wdzięczna", czym różnią się te dwie sytuacje, tym że Tomek przynajmniej stara się jakoś odwdzięczyć za wsparcie. innych różnic nie widzę, więc to Tamarze jest już bliżej do "tej złej". Poza tym, ty, osobo która obraża kogokolwiek w internecie na podstawie opinii zbudowanej na artykule portalu plotkarskiego, zastanów się nad swoim zachowaniem, ponieważ świadczy to o braku kultury, dojrzałości i inteligencji.

 • gangut

  Oceniono 36 razy 22

  Ale o co chodzi. To zabawa. Tańczyć dobrze nie umie ani Gimper, ani Mazur, ani ta Lopez czy inna Gomez.
  Chcecie tańca serio? Oglądajcie turnieje tańca towarzyskiego, to wszystko.

 • Gość: Kompot

  Oceniono 18 razy 16

  XD ale to jest kierowane tylko dla zbanowanych ludzi na jego grupie to o ch... wam chodzi weźcie nie wiem może wyjdźcie na powietrze przewietrzyć się czy coś a nie ubolewać nad jakimś programem który jest dla zabawy XDD

 • Gość: Evangelion

  Oceniono 19 razy 15

  Dobra, bo widzę że zarówno Grażyny sprzed telewizorów jak i Szczyle z internetu mają problem ze zrozumieniem sytuacji. O tym że Tomasz "Gimper" Działowy znalazł się w finale zadecydowało kilka czynników. Taniec z Gwiazdami jest programem typowo rozrywkowym, nastawionym na zdobywanie popularności i zysk. Polsat ściągając jedną z największych gwiazd Internetu był świadomy jakie to pociągnie ze sobą konsekwencje. Gimper ma około 1.65 mln subskrybentów (Widzów chcących oglądać treści) Wyświetlenia na film to około 600000 + 3 dodatkowe kanały: Lekko nie będzie (800 tys. subskrypcji) , Zagrajmy z Gimperem (225 tys.) oraz AGO (145 tys.) + Grupa na Facebooku licząca 400000 członków. Licząc na to że przynajmniej 1/4 z nich zagłosuje. Wniosek się nasuwa jeden: Tu macie trafny komentarz:
  "Najbardziej mnie śmieszą ludzie piszący jakim to Gimper jest *** itd, a nawet nie znają jego twórczości. A propos programu to wyraźnie jest tam powiedziane ze liczą się tam tylko głosy widzów, a nie to jak kto tańczy. Telewizja też nie jest głupia, wie, że dzięki Gimperowi mogą dużo zarobić na głosowaniu."

  Ludzi z Polsatu nie obchodzi fakt że i tak podupadający już wcześniej poziomem program odrzuci od siebie część niepłacących i płacących widzów, skoro zgodnie z zasadami programu mogą doić po kilkadziesiąt tysięcy złotych co odcinek z samych SMS'ów. Nie poradzicie na to, że znana osoba wśród młodzieży wystąpiła w znanym programie, I zanim zaczniecie kogoś mieszać z błotem to polecam się chociaż zorientować kogo obrażamy i zobaczyć jego twórczość z ostatniego czasu, widać że się zmienił. W przeciwieństwie do większości w tym i mnie osiągnął coś więcej.

  A co do tej promocji, w skrócie z grupy Facebookowej wyleciało część osób z własnej winy i , tych osób jest z kilka tysięcy + Co najwyżej kilkaset, W całym głosowaniu prawdopodobnie jest to niezauważalna ilość ;) ( W sumie wystarczy założyć drugie konto i po problemie) A co do samego Plotka. Plotek jako kolejny chce znowu zgasić jego wzrost popularności. a sam jeszcze kilka miesięcy temu na swoim kanale na YouTube nagrał razem z nim 2 filmy, Wyraźny skok na wyświetlenia. Pozdrawiam tych co wezmą pod uwagę ten komentarz i pomyślą co napiszą później, reszty nie da się odratować.

 • Gość: nn

  Oceniono 29 razy 13

  Już to pisałam pod spodem ale wstawię jeszcze raz bo jestem ciekawa waszych odpowiedzi. Co powiecie na ten cały cyrk z puszczaniem filmiku o fatalnych warunkach mieszkaniowych pani Joanny? Była mowa, że dostaje jakieś wynagrodzenie sportowe i jest to całkiem niezła sumka. Wygląda to tak, że jest jej tam po prostu wygodnie bo jest tam ktoś zawsze do pomocy... Oczywiście nie wątpię w jej umiejętności taneczne ani też nie bronię Gimpera ale np. taka taka Tamara była o wiele lepsza od Mazur. W każdym odcinku wychwalają ją jaka jest silna itp. ale to już zrobiło się takie towarzystwo wzajemnej adoracji Jury-Mazur.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX