"Rolnik szuka żony". Paulina wygarnęła Łukaszowi: "Nie masz jaj po prostu". Rolnik zaapelował do mężczyzn

"Rolnik szuka żony". Za nami finałowy odcinek, a w nim doszło do spotkania Pauliny i Łukasza. Kobieta wygarnęła mu, co o nim myśli.
Zobacz wideo

Odkąd widzowie programu "Rolnik szuka żony" zobaczyli zwiastun finałowego odcinka, nie mogli się go doczekać. Wszystko przez to, że Paulina w mocnych słowach wygarnęła Łukaszowi, co o nim myśli. Już uznali, że jej wypowiedź przejdzie do historii.

Zobacz: "Rolnik szuka żony". Łukasz podziękował Paulinie: Nie mogę być z kimś tak zawistnym. Wyszedł na jaw ich sekret

"Rolnik szuka żony". Paulina ostro o Łukaszu

Rolnik szuka żonyRolnik szuka żony Screen z TVP1/ Rolnik szuka żony

Finałowy odcinek został nakręcony dwa miesiące po zakończeniu nagrań. Łukasz dalej jest z Agatą. W rozmowie z Martą Manowską powiedział, dlaczego podziękował Paulinie za udział w programie:

Musiałem to zrobić, bo to było szczere - tłumaczył.

Paulina, idąc do Łukasza przyznała, że współczuje Agacie, która będzie przez niego płakać. Opowiedziała, że Łukasz dawał jej nadzieję przed jej przyjazdem na gospodarstwo. Dzwonił do niej i pisał, sugerując, że to ją wybierze. Dzień przed jej przyjazdem jeszcze do niej pisał, ale gdy pojawiła się u niego, ich relacja uległa zmianie. 

Paulina napisała do mnie pierwsza, zaraz po wyborach. Zabiegała o ten kontakt. Nie odmówiłem jej i żałuję - mówił Łukasz.

Paulina zarzuciła Łukaszowi, że:

Poleciałeś na d*pę. Nagle byłeś wielce zakochany w Agacie - uważa.

Po chwili było jeszcze mocniej:

Jesteś słabym facetem i lubisz słabe kobiety, dlatego wybrałeś, jak wybrałeś. Boisz się silnych kobiet, bo nie masz jaj po prostu - zwróciła się do niego bez ogródek.

Manowska zapytała, czy są w stanie sobie wybaczyć. On powiedział, że tak, ale Paulina nie chce go znać. Łukasz na koniec zwrócił się do męskiej części widzów:

Uważajcie na nią. Panowie, uważajcie na Paulę. Jeśli nie dostaje tego, co chce, to po was. To jest drapieżnik jakiś - mówił, nie dowierzając, co się stało przed chwilą.

Rolnik szuka żonyRolnik szuka żony Screen z TVP1/ Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony". Reakcje internautów

Internauci już od kilku dni zostawiają komentarze na oficjalnym profilu programu na Facebooku, że Paulina jest ich bohaterką, a jej wypowiedź przejdzie do historii programu.

Paulina klasa, a ten d*pek słaby psychicznie. Paula - w 100 proc. racja.
Łukasz słusznie dostał po uszach. Oczywiście mógł wybrać kogo chciał, ale nie powinien dawać innej nadziei, jeśli nic do niej nie czuł. Tak się nie robi.
Bardzo dobrze zrobiła, dowaliła mu równo! Brawo - piszą.

Przypomnijmy, o co w ogóle poszło. Łukasz od samego początku nie ukrywał, że zakochał się w Agacie. Mimo to robił nadzieję Paulinie, która się zaangażowała. Gdy podziękował jej za udział w programie, ona zdradziła ich sekret. Okazało się, że pomiędzy nagraniami rolnik się z nią kontaktował, przez co ona wierzyła, że to ona jest jego faworytką.

Co o tym myślicie?

AW

Więcej o:
Komentarze (155)
"Rolnik szuka żony". Paulina wygarnęła Łukaszowi: Nie masz jaj po prostu. Rolnik zaapelował do mężczyzn
Zaloguj się
 • Gość: Bartek

  Oceniono 63 razy 31

  Po dziurki w nosie mam tych "silnych, niezależnych kobiet". To jest jakaś plaga - każda teraz silna niezależna, ma swoje zdanie i nie zmieni go dla nikogo. Czy się ich boję ? Nie, nie boję się. Unikam takich kobiet, obchodzę je szerokim łukiem. Związek to nie pole walki o dominację, udowadnianie kto jest silniejszy. Związek to zależność od drugiego człowieka i gotowość na kompromisy. Nie jesteś gotowa żeby poświęcić część niezależności, nie jesteś gotowa na kompromisy to znaczy że nie nadajesz się do związku. Wspólne życie, mieszkanie to nie pole walki, ring bokserski ale azyl, schronienie gdzie chętnie się wraca. Jak mi taka na początku wyjeżdża z siłą, niezależnością i bezkompromisowością to co najwyżej może być moim partnerem w biznesie, rywalem, kumplem, ale nigdy nie kobietą na życie.

 • Gość: M. R

  Oceniono 51 razy 29

  A moim zdaniem ta Paulina przesadza, nie ma mu do zarzucenia nic konkretnego, miała pokazać jego smsy ale widocznie nie było w nich niczego tak strasznego. On miał prawo wybrać jak chciał a wcześniej poznać wszystkie kobiety które zaprosił.

 • Gość: Ala

  Oceniono 36 razy 26

  Najlepsza mina tej całej "Malgoni" po usłyszeniu rewelacji Jana-jakby dostała smierdzacym laczkiem w pysk

 • Gość: Aaa

  Oceniono 29 razy 23

  Dała mu popalić on taki zdenerwowany był ale faktycznie zaborcza jest i to za bardzo Ale Jan jest gorszy od Łukasza tak upokorzył Małgosie tu taki zakochany a na koniec to Przeszedł sam siebie Prostak Dziwi mnie czemu nie dała mu w pysk bo ja bym tak zrobiła

 • Gość: Babcia

  Oceniono 35 razy 21

  Najgłupszy stary Jan co on kombinuje idiota .Co on zrobił Małgosi ?Kobieta powinna go wykopać ,jest ładna subtelna po co Jej ten idiota ?komedie on woli chyba eh nie powiem kogo .

 • Gość: Malwina

  Oceniono 44 razy 20

  Kiedy zaczął się program Łukasz już był z Agatą w związku. Wiem, bo mieszkam obok niego i już się prowadzali przed wyemitowaniem pierwszych odcinków. Jest mi żal Pauliny, bo dziewczynie widać bardzo zależało, a on ją oszukał dając fałszywe nadzieje i obietnice. I teraz wszystko zwala na nią, aby pokazać się z lepszej strony. Jego dwie byłe żony miały powody, aby odejść. On nie szanuje kobiet, a w telewizji robi z siebie kochanego mężczyznę. Jestem ciekawa jak długo Agata wytrzyma jego ciężki i nerwowy charakter. Teraz jest w ciąży, więc prędko od niego nie odejdzie. Myśle, ze każda zraniona kobieta zareagowałaby tak samo jak Paulina..

 • Gość: Marek

  Oceniono 27 razy 13

  Paulina, nie ma czego żałować.Facet z przeszłością, jak widać żadna z nim nie chce być, żona, dwoje dzieci z innymi kobietami. Agata też będzie żałować, na razie jest zauroczenie, ale za jakiś czas miłość pryśnie jak bańka mydlana. I Agatka będzie się zalewać łzami a on będzie szukał następnej.

 • Gość: oio

  Oceniono 29 razy 13

  małgonia omotała jana i sie zaplątał dał sie urobić a potem otworzyły mu się oczy to widać że od początku podobała mu się blondyna bo ją zaczepiał na sianie tylko ona to grubo odebrała

 • Gość: Ok

  Oceniono 33 razy 13

  I bardzo dobrze zrobiła należało mu się! Grał nieuczciwe od samego początku a teraz żeby się wybielić to winę zwala na Pauline ona od początku wiedziała czego chce a on chciał się zabawić i pograć na uczuciach dziewczyn. Motał się w wypowiedziach a Agata widać że była zszokowana słuchając ich rozmowy! Dostanie mu się od ukochanej hihi

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX