Polsat na jesieni wyemituje NOWE show. W programie pojawi się zaskakująca liczba znanych jurorów. Na czele Ewa Farna

"Śpiewajmy razem. All Together Now" to show Polsatu, które wystartuje już we wrześniu. Na czele jury stanie Ewa Farna, a oprócz niej uczestników oceniać będzie aż 99 osób.

Już jesienią wystartuje nowy muzyczny program Telewizji Polsat. "Śpiewajmy razem. All Together Now" to format, jakiego jeszcze nie było, uczestników będzie bowiem oceniać aż 100 jurorów - ekspertów muzycznych, wokalistów, osobowości z wyjątkową charyzmą. To największy panel jurorski w historii telewizji, przed którym wystąpi cała plejada utalentowanych uczestników, prezentujących różne gatunki muzyczne i wszystkie style wokalne.

"Śpiewajmy razem. All Together Now" - nowy program Polsatu

Program zadebiutował w styczniu 2018 roku w Wielkiej Brytanii i okazał się wielkim sukcesem - gromadził średnio prawie 4 miliony widzów, dlatego przygotowywana jest już jego druga edycja. Format będzie również realizowany m.in. w Brazylii, Australii, Niemczech i Francji, a jesienią zobaczymy jego polską wersję, w której prowadzącym będzie artysta kabaretowy - Igor Kwiatkowski. W roli kapitana jurorów zobaczymy jedną z najpopularniejszych młodych wokalistek, laureatkę wielu muzycznych nagród, zdobywczynię platynowych i złotych płyt – Ewę Farną.

Ewa Farna w kurtce z hasłamiEwa Farna w kurtce z hasłami Fot. ewa_farna93/Instagram ; VIPHOTO

Na czym polega "Śpiewajmy razem. All Together Now"?

"Śpiewajmy razem. All Together Now" opiera się na jednym prostym założeniu – zaśpiewać tak, by porwać do wspólnego śpiewania i zabawy jak największą liczbę jurorów. Im więcej jurorów wstanie ze swoich miejsc i zaśpiewa z uczestnikiem, tym wyższy będzie jego wynik. Nie jest to łatwe zadanie, gdyż uczestników oceniać będą osoby, których życie na co dzień związane jest z muzyką – od zwycięzcy muzycznego show Conrado Yaneza, po rockową wokalistkę Anję Orthodox. Uczestnicy to zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy, soliści, duety, a także większe grupy muzyczne. Program składa się z ośmiu odcinków. Dwójka wokalistów, która w każdym odcinku poderwie z krzeseł największą liczbę sędziów, przechodzi do finałowego odcinka, w którym zawalczą o nagrodę pieniężną.

Jury "Śpiewajmy razem. All Together Now"

W 100-osobowym panelu jurorskim zasiądzie cała plejada ekspertów muzycznych, a wśród nich m.in.: Nick Sinckler, Anja Orthodox, Dariusz Kordek, Krzysztof "Jary' Jaryczewski, Madox, Saszan, Ewa Gil, Michał Stawiński czy też Ramona Rey

Będziecie oglądać?

MM


Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.